Bugünkü maçlar
Atina saati · ihtimaller modelimizden · sonuçlar sitenin her güncellemesinde yenilenir.
Bugün maç yok. Sıradaki maçlar:
4 Kasım Çarşamba
🔎 Bugünkü maçların detaylı analizleri
Real Madrid – Panathinaikos: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Real Madrid | Panathinaikos | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 4. · 6-3 | 1. · 7-2 |
| İç saha / deplasman | 3-0 / 3-3 | 6-1 / 1-1 |
| Form (5) | WWWWW | WLWWL |
| Atılan / yenen sayı | 96.2 / 88.0 | 84.6 / 75.0 |
| Net rating | +10.6 (3.) | +13.0 (1.) |
| Dinlenme günü | 6 | 5 |
Real Madrid: G @ Olimpia Milano 98-89 · G vs ASVEL 111-92 · G @ Maccabi Tel Aviv 113-99 · G @ Baskonia 104-86 · G vs Fenerbahçe Beko 95-76
Panathinaikos: G @ Partizan 72-55 · M vs Hapoel Tel Aviv 81-91 · G vs Baskonia 85-79 · G vs Olimpia Milano 80-75 · M @ Anadolu Efes 68-83
Modelimiz Real Madrid 67% veriyor; tahmini skor 90-86, toplam yaklaşık 175 sayı ve 74.9 hücumluk tempo. Güven: orta.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Panathinaikos hücumda, serbest atışlar: ligde 1. sırada; rakip Real Madrid savunması ise yalnızca 14. sırada. Avantaj açıkça Panathinaikos tarafında.
- Real Madrid savunmada, şut (eFG%): 4. sırada, Panathinaikos hücumu ise 12. sırada. Real Madrid bu alanı kapatabilir.
- Tempo: Real Madrid daha hızlı oynuyor (77.9 hücum), rakibi Panathinaikos ise daha yavaş (73.3). Temposunu kabul ettiren ilk adımı atar; model 74.9 hücum bekliyor.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Real Madrid | Panathinaikos | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 123.6 (2.) | 115.4 (8.) | 115.6 |
| Defensive rating | 113.0 (8.) | 102.4 (1.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 77.9 (1.) | 73.3 (16.) | 75.0 |
| eFG% | 57.1% (5.) | 54.8% (12.) | 54.6% |
| TS% | 61.8% (1.) | 58.7% (11.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 44.8% | 42.4% | – |
| Asist oranı | 62.0% (11.) | 63.3% (9.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 15.6% (4.) | 18.5% (17.) | 16.9% |
| OREB% | 34.5% (9.) | 36.5% (3.) | 33.2% |
| DREB% | 69.6% (3.) | 66.8% (11.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 31.2% (10.) | 35.5% (1.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 52.2% (4.) | 49.4% (3.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 16.0% (15.) | 19.3% (2.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 33.3% (14.) | 26.3% (7.) | 30.4% |
Real Madrid: Güçlü yönler: ribaund mücadelesinde iyi blok-out yapıyor ve topu iyi koruyor.
Panathinaikos: Güçlü yönler: sık sık çizgiye gidiyor ve top kaybı yaptırıyor. Zayıf yönler: çok top kaybediyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Real Madrid hücumu | Panathinaikos savunması | Panathinaikos hücumu | Real Madrid savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 57.1% (5.) | 49.4% (3.) | 54.8% (12.) | 52.2% (4.) |
| top kayıpları | 15.6% (4.) | 19.3% (2.) | 18.5% (17.) | 16.0% (15.) |
| hücum ribaundları | 34.5% (9.) | 33.2% (11.) | 36.5% (3.) | 30.4% (3.) |
| serbest atışlar | 31.2% (10.) | 26.3% (7.) | 35.5% (1.) | 33.3% (14.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Real Madrid şutlarının 13% kadarını pota altından kullanıyor (lig 17%), isabeti 88% (lig 78%); rakip Panathinaikos ise orada 83% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Real Madrid için.
Panathinaikos şutlarının 17% kadarını pota altından kullanıyor (lig 17%), isabeti 73% (lig 78%); rakip Real Madrid ise orada 89% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Panathinaikos için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Real Madrid | 13% · 88% | 34% · 49% | 8% · 27% | 4% · 35% | 32% · 39% | 8% · 46% |
| Savunma Panathinaikos | 17% · 83% | 31% · 43% | 9% · 41% | 10% · 29% | 25% · 28% | 9% · 29% |
| Hücum Panathinaikos | 17% · 73% | 29% · 52% | 11% · 50% | 8% · 39% | 25% · 35% | 9% · 27% |
| Savunma Real Madrid | 13% · 89% | 35% · 43% | 14% · 41% | 3% · 63% | 25% · 34% | 11% · 31% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Real Madrid: şutların 4% kadarı hızlı hücumdan, 6% kadarı ikinci şanstan. Panathinaikos: şutların 8% kadarı hızlı hücumdan, 8% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Real Madrid · Shot chart Panathinaikos
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Real Madrid
En iyi beşliler
- Walter Tavares, Theo Maledon, Andres Feliz, Timothe Luwawu-Cabarrot, Chuma Okeke: -6.7 net içinde 30 hücum
- Alberto Abalde, Facundo Campazzo, Jaime Pradilla, Timothe Luwawu-Cabarrot, Damian Jones: +19.3 net içinde 26 hücum
On/Off
- Alberto Abalde: takım +25.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Theo Maledon: takım +24.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Facundo Campazzo: takım 17.5 o kenardayken daha iyi
Real Madrid: bu sezon çok az clutch dakika.
Panathinaikos
En iyi beşliler
- Mathias Lessort, Isaac Bonga, Brancou Badio, Sylvain Francisco, Nigel Hayes-Davis: +46.1 net içinde 46 hücum
- Konstantinos Mitoglou, Eleftherios Mantzoukas, Guerschon Yabusele, Jerian Grant, Panagiotis Kalaitzakis: +34.9 net içinde 98 hücum
On/Off
- Juancho Hernangomez: takım +23.4 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Brancou Badio: takım +16.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Guerschon Yabusele: takım 26.0 o kenardayken daha iyi
Panathinaikos: 23 clutch hücumda 0.0 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 28-28.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Real Madrid
- Theo Maledon Gardlar: 16.3 sayı, 4.0 rib, 5.2 ast, 20.4 PIR
- Walter Tavares Pivotlar: 10.2 sayı, 7.4 rib, 0.1 ast, 16.0 PIR
- Facundo Campazzo Gardlar: 9.7 sayı, 2.3 rib, 4.9 ast, 13.3 PIR
- Andres Feliz Gardlar: 12.1 sayı, 3.1 rib, 3.6 ast, 12.9 PIR
Panathinaikos
- Mathias Lessort Pivotlar: 11.8 sayı, 7.4 rib, 1.4 ast, 19.8 PIR
- Sylvain Francisco Gardlar: 13.2 sayı, 2.2 rib, 4.8 ast, 13.8 PIR
- Nigel Hayes-Davis Forvetler: 12.9 sayı, 3.6 rib, 0.7 ast, 11.6 PIR
- Guerschon Yabusele Forvetler: 9.0 sayı, 4.7 rib, 1.2 ast, 10.1 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Real Madrid üretiyor | Panathinaikos izin veriyor | Panathinaikos üretiyor | Real Madrid izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 46.7 | 27.0 | 27.7 | 36.9 |
| Forvetler | 29.0 | 28.6 | 38.4 | 30.2 |
| Pivotlar | 30.4 | 14.3 | 22.6 | 16.9 |
En açık eşleşme: Real Madrid – gardlar (maç başına 46.7 PIR), bu pozisyonda 27.0 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Real Madrid
- Bilinen eksik yok
Panathinaikos
- Bilinen eksik yok
Real Madrid, son maçlardaki dakikalarının 31% kadarını alan oyuncular olmadan oynayacak.
Modele göre her eksik, beklenen farkı şu kadar değiştiriyor:: Theo Maledon 0.6 sayı · Facundo Campazzo 0.5 sayı.
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 7 karşılaşma (2023’ten beri): Real Madrid 2, Panathinaikos 5.
- 2026-02-03: Panathinaikos – Real Madrid 82-81
- 2025-11-13: Real Madrid – Panathinaikos 77-87
- 2025-03-06: Panathinaikos – Real Madrid 85-70
- 2024-10-17: Real Madrid – Panathinaikos 90-86
- 2024-05-26: Real Madrid – Panathinaikos 80-95
- 2024-02-29: Real Madrid – Panathinaikos 86-97
- 2023-12-07: Panathinaikos – Real Madrid 78-90
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Real Madrid 67% – Panathinaikos 33%, skor yaklaşık 90-86. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
5 Kasım Perşembe
🔎 Bugünkü maçların detaylı analizleri
Anadolu Efes – Paris: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Anadolu Efes | Paris | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 14. · 4-5 | 16. · 3-6 |
| İç saha / deplasman | 3-1 / 1-4 | 1-4 / 2-2 |
| Form (5) | LWWLW | LLLWW |
| Atılan / yenen sayı | 83.6 / 86.2 | 88.3 / 92.9 |
| Net rating | -3.5 (14.) | -5.9 (15.) |
| Dinlenme günü | 6 | 7 |
Anadolu Efes: M vs Bayern Münih 93-101 · G @ Zalgiris 85-70 · G vs Beşiktaş GAİN 89-80 · M @ Hapoel Tel Aviv 88-118 · G vs Panathinaikos 83-68
Paris: M vs Virtus Bologna 94-96 · M @ Kızılyıldız 81-90 · M vs Valencia 93-104 · G @ Dubai 99-93 · G @ Maccabi Tel Aviv 99-94
Modelimiz Anadolu Efes 63% veriyor; tahmini skor 90-87, toplam yaklaşık 178 sayı ve 78.0 hücumluk tempo. Güven: orta.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Anadolu Efes savunmada, serbest atışlar: 2. sırada, Paris hücumu ise 20. sırada. Anadolu Efes bu alanı kapatabilir.
- Paris savunmada, top kayıpları: 7. sırada, Anadolu Efes hücumu ise 15. sırada. Paris bu alanı kapatabilir.
- Anadolu Efes savunmada, top kayıpları: 5. sırada, Paris hücumu ise 12. sırada. Anadolu Efes bu alanı kapatabilir.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Anadolu Efes | Paris | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 109.3 (18.) | 114.5 (12.) | 115.6 |
| Defensive rating | 112.8 (7.) | 120.4 (14.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 76.5 (5.) | 77.2 (3.) | 75.0 |
| eFG% | 52.5% (14.) | 55.3% (11.) | 54.6% |
| TS% | 57.6% (13.) | 57.3% (14.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 38.8% | 48.3% | – |
| Asist oranı | 65.2% (5.) | 61.4% (14.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 18.3% (15.) | 17.9% (12.) | 16.9% |
| OREB% | 27.8% (20.) | 35.8% (5.) | 33.2% |
| DREB% | 68.4% (7.) | 61.9% (19.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 32.8% (6.) | 21.1% (20.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 55.4% (11.) | 56.2% (13.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 18.3% (5.) | 17.7% (7.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 25.2% (2.) | 32.5% (12.) | 30.4% |
Anadolu Efes: Güçlü yönler: top kaybı yaptırıyor. Zayıf yönler: az hücum ribaundu.
Paris: Güçlü yönler: ikinci şanslarda güçlü. Zayıf yönler: nadiren çizgiye gidiyor ve ikinci şans veriyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Anadolu Efes hücumu | Paris savunması | Paris hücumu | Anadolu Efes savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 52.5% (14.) | 56.2% (13.) | 55.3% (11.) | 55.4% (11.) |
| top kayıpları | 18.3% (15.) | 17.7% (7.) | 17.9% (12.) | 18.3% (5.) |
| hücum ribaundları | 27.8% (20.) | 38.1% (19.) | 35.8% (5.) | 31.6% (7.) |
| serbest atışlar | 32.8% (6.) | 32.5% (12.) | 21.1% (20.) | 25.2% (2.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Anadolu Efes şutlarının 29% kadarını boyalı alandan kullanıyor (lig 30%), isabeti 42% (lig 47%); rakip Paris ise orada 53% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Anadolu Efes için.
Paris şutlarının 32% kadarını boyalı alandan kullanıyor (lig 30%), isabeti 51% (lig 47%); rakip Anadolu Efes ise orada 48% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Paris için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Anadolu Efes | 21% · 81% | 29% · 42% | 11% · 39% | 6% · 32% | 25% · 30% | 8% · 37% |
| Savunma Paris | 14% · 76% | 35% · 53% | 11% · 43% | 6% · 29% | 27% · 40% | 7% · 35% |
| Hücum Paris | 13% · 84% | 32% · 51% | 7% · 48% | 7% · 36% | 34% · 35% | 8% · 32% |
| Savunma Anadolu Efes | 16% · 76% | 30% · 48% | 11% · 45% | 8% · 37% | 23% · 38% | 12% · 34% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Anadolu Efes: şutların 8% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Paris: şutların 7% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Anadolu Efes · Shot chart Paris
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Anadolu Efes
En iyi beşliler
- Dario Saric, Mike James, Matthew Strazel, Collin Malcolm, Bruno Fernando: +28.0 net içinde 46 hücum
- Dario Saric, Matthew Strazel, Collin Malcolm, Bruno Fernando, Cameron Payne: +13.2 net içinde 38 hücum
On/Off
- Mike James: takım +31.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Daron Russell: takım +28.5 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Collin Malcolm: takım 11.1 o kenardayken daha iyi
Anadolu Efes: 28 clutch hücumda -21.6 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 29-35.
Paris
En iyi beşliler
- Daulton Hommes, Mouhamed Faye, Terry Tarpey, Sebastian Herrera, Tyson Etienne: -9.3 net içinde 32 hücum
On/Off
- Nadir Hifi: takım +48.8 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Terry Tarpey: takım +45.2 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Joel Ayayi: takım 50.5 o kenardayken daha iyi
Paris: 34 clutch hücumda +29.2 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 48-38.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Anadolu Efes
- Dario Saric Forvetler: 11.6 sayı, 6.6 rib, 1.8 ast, 14.9 PIR
- Collin Malcolm Forvetler: 9.4 sayı, 4.0 rib, 1.9 ast, 12.1 PIR
- Matthew Strazel Gardlar: 11.6 sayı, 1.4 rib, 4.0 ast, 11.8 PIR
- Cameron Payne Gardlar: 15.0 sayı, 0.8 rib, 4.0 ast, 11.2 PIR
Paris
- Nadir Hifi Gardlar: 21.2 sayı, 1.7 rib, 2.7 ast, 17.5 PIR
- Tj Warren Forvetler: 13.0 sayı, 2.6 rib, 1.0 ast, 11.4 PIR
- Allan Dokossi Pivotlar: 6.0 sayı, 5.4 rib, 2.2 ast, 11.0 PIR
- Jared Rhoden Gardlar: 13.1 sayı, 3.6 rib, 2.4 ast, 10.9 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Anadolu Efes üretiyor | Paris izin veriyor | Paris üretiyor | Anadolu Efes izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 33.8 | 44.2 | 46.3 | 45.2 |
| Forvetler | 33.6 | 38.8 | 20.8 | 23.4 |
| Pivotlar | 17.2 | 20.1 | 20.9 | 18.7 |
En açık eşleşme: Paris – gardlar (maç başına 46.3 PIR), bu pozisyonda 45.2 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Anadolu Efes
- Bilinen eksik yok
Paris
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 4 karşılaşma (2023’ten beri): Anadolu Efes 1, Paris 3.
- 2026-01-07: Anadolu Efes – Paris 79-84
- 2025-10-28: Paris – Anadolu Efes 80-90
- 2025-01-14: Paris – Anadolu Efes 88-84
- 2024-11-21: Anadolu Efes – Paris 84-93
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Anadolu Efes 63% – Paris 37%, skor yaklaşık 90-87. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
Fenerbahçe Beko – Baskonia: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Fenerbahçe Beko | Baskonia | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 7. · 6-3 | 20. · 1-8 |
| İç saha / deplasman | 5-0 / 1-3 | 1-4 / 0-4 |
| Form (5) | WWWLL | LLLLL |
| Atılan / yenen sayı | 79.9 / 76.6 | 83.1 / 94.1 |
| Net rating | +4.6 (7.) | -14.2 (20.) |
| Dinlenme günü | 7 | 6 |
Fenerbahçe Beko: G vs Zalgiris 99-80 · G vs Partizan 74-65 · G @ Olympiakos 64-61 · M @ Valencia 78-86 · M @ Real Madrid 76-95
Baskonia: M vs Dubai 79-93 · M @ Virtus Bologna 78-86 · M @ Panathinaikos 79-85 · M vs Real Madrid 86-104 · M @ ASVEL 79-94
Modelimiz Fenerbahçe Beko 85% veriyor; tahmini skor 88-78, toplam yaklaşık 166 sayı ve 75.0 hücumluk tempo. Güven: yüksek.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Fenerbahçe Beko savunmada, şut (eFG%): 2. sırada, Baskonia hücumu ise 20. sırada. Fenerbahçe Beko bu alanı kapatabilir.
- Fenerbahçe Beko savunmada, top kayıpları: 9. sırada, Baskonia hücumu ise 20. sırada. Fenerbahçe Beko bu alanı kapatabilir.
- Baskonia hücumda, serbest atışlar: ligde 5. sırada; rakip Fenerbahçe Beko savunması ise yalnızca 16. sırada. Avantaj açıkça Baskonia tarafında.
- Tempo: Baskonia daha hızlı oynuyor (77.2 hücum), rakibi Fenerbahçe Beko ise daha yavaş (72.0). Temposunu kabul ettiren ilk adımı atar; model 75.0 hücum bekliyor.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Fenerbahçe Beko | Baskonia | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 110.9 (17.) | 107.6 (19.) | 115.6 |
| Defensive rating | 106.3 (3.) | 121.9 (17.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 72.0 (20.) | 77.2 (2.) | 75.0 |
| eFG% | 51.9% (17.) | 50.4% (20.) | 54.6% |
| TS% | 55.8% (18.) | 55.4% (19.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 43.7% | 41.7% | – |
| Asist oranı | 62.0% (10.) | 69.0% (3.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 17.6% (10.) | 19.9% (20.) | 16.9% |
| OREB% | 33.7% (11.) | 34.0% (10.) | 33.2% |
| DREB% | 66.4% (13.) | 65.4% (15.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 29.8% (13.) | 32.9% (5.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 48.5% (2.) | 58.2% (17.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 17.4% (9.) | 17.0% (12.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 33.9% (16.) | 33.3% (15.) | 30.4% |
Fenerbahçe Beko: Güçlü yönler: rakiplerin şut isabetini düşürüyor. Zayıf yönler: zayıf şut isabeti.
Baskonia: Güçlü yönler: sık sık çizgiye gidiyor. Zayıf yönler: zayıf şut isabeti ve çok top kaybediyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Fenerbahçe Beko hücumu | Baskonia savunması | Baskonia hücumu | Fenerbahçe Beko savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 51.9% (17.) | 58.2% (17.) | 50.4% (20.) | 48.5% (2.) |
| top kayıpları | 17.6% (10.) | 17.0% (12.) | 19.9% (20.) | 17.4% (9.) |
| hücum ribaundları | 33.7% (11.) | 34.6% (15.) | 34.0% (10.) | 33.6% (13.) |
| serbest atışlar | 29.8% (13.) | 33.3% (15.) | 32.9% (5.) | 33.9% (16.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Fenerbahçe Beko şutlarının 26% kadarını boyalı alandan kullanıyor (lig 30%), isabeti 48% (lig 47%); rakip Baskonia ise orada 54% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Fenerbahçe Beko için.
Baskonia şutlarının 15% kadarını pota altından kullanıyor (lig 17%), isabeti 82% (lig 78%); rakip Fenerbahçe Beko ise orada 74% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Baskonia için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Fenerbahçe Beko | 19% · 77% | 26% · 48% | 11% · 42% | 8% · 34% | 24% · 28% | 12% · 34% |
| Savunma Baskonia | 16% · 82% | 38% · 54% | 9% · 35% | 1% · 63% | 28% · 37% | 8% · 41% |
| Hücum Baskonia | 15% · 82% | 35% · 47% | 8% · 37% | 3% · 53% | 31% · 29% | 8% · 23% |
| Savunma Fenerbahçe Beko | 18% · 74% | 28% · 42% | 15% · 41% | 5% · 32% | 24% · 29% | 10% · 28% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Fenerbahçe Beko: şutların 7% kadarı hızlı hücumdan, 6% kadarı ikinci şanstan. Baskonia: şutların 6% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Fenerbahçe Beko · Shot chart Baskonia
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Fenerbahçe Beko
En iyi beşliler
- Nicolo Melli, Will Clyburn, Shane Larkin, Shavon Shields, Wade Baldwin Iv: +15.8 net içinde 32 hücum
- Sertac Sanli, Shavon Shields, Trent Forrest, Talen Horton Tucker, Braxton Key: +3.9 net içinde 51 hücum
On/Off
- Wade Baldwin Iv: takım +23.8 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Nicolo Melli: takım +17.5 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Braxton Key: takım 17.5 o kenardayken daha iyi
Fenerbahçe Beko: 25 clutch hücumda +32.4 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 31-23.
Baskonia
En iyi beşliler
- Matteo Spagnolo, Kenneth Faried, Dj Stewart, Kobi Simmons, A.J. Lawson: -13.7 net içinde 29 hücum
- Rodions Kurucs, Tadas Sedekerskis, Dj Stewart, Kobi Simmons, Chris Duarte: +44.2 net içinde 20 hücum
On/Off
- Rodions Kurucs: takım +31.6 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Marcio Santos: takım +25.2 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Dj Stewart: takım 30.0 o kenardayken daha iyi
Baskonia: 19 clutch hücumda -31.4 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 16-22.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Fenerbahçe Beko
- Shavon Shields Forvetler: 11.9 sayı, 5.2 rib, 1.6 ast, 14.6 PIR
- Wade Baldwin Iv Gardlar: 11.7 sayı, 3.1 rib, 4.9 ast, 13.8 PIR
- Talen Horton Tucker Gardlar: 10.6 sayı, 3.4 rib, 2.1 ast, 11.1 PIR
- Will Clyburn Forvetler: 10.1 sayı, 2.8 rib, 1.6 ast, 10.1 PIR
Baskonia
- Tadas Sedekerskis Forvetler: 10.1 sayı, 4.7 rib, 0.3 ast, 13.0 PIR
- Kenneth Faried Pivotlar: 8.7 sayı, 5.9 rib, 0.7 ast, 12.9 PIR
- Chris Duarte Forvetler: 10.7 sayı, 4.3 rib, 1.8 ast, 11.7 PIR
- A.J. Lawson Forvetler: 12.9 sayı, 2.9 rib, 2.1 ast, 10.2 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Fenerbahçe Beko üretiyor | Baskonia izin veriyor | Baskonia üretiyor | Fenerbahçe Beko izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 35.4 | 44.2 | 15.1 | 28.8 |
| Forvetler | 40.6 | 35.2 | 47.6 | 23.1 |
| Pivotlar | 8.1 | 31.1 | 12.9 | 22.0 |
En açık eşleşme: Fenerbahçe Beko – gardlar (maç başına 35.4 PIR), bu pozisyonda 44.2 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Fenerbahçe Beko
- Bilinen eksik yok
Baskonia
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 6 karşılaşma (2023’ten beri): Fenerbahçe Beko 4, Baskonia 2.
- 2026-01-23: Fenerbahçe Beko – Baskonia 84-71
- 2026-01-02: Baskonia – Fenerbahçe Beko 93-108
- 2025-03-28: Fenerbahçe Beko – Baskonia 82-77
- 2024-12-03: Baskonia – Fenerbahçe Beko 88-76
- 2024-03-01: Fenerbahçe Beko – Baskonia 111-96
- 2023-12-06: Baskonia – Fenerbahçe Beko 80-79
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Fenerbahçe Beko 85% – Baskonia 15%, skor yaklaşık 88-78. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
Hapoel Tel Aviv – Barcelona: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Hapoel Tel Aviv | Barcelona | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 6. · 6-3 | 8. · 6-3 |
| İç saha / deplasman | 4-1 / 2-2 | 3-2 / 3-1 |
| Form (5) | WWWWL | WLWWW |
| Atılan / yenen sayı | 92.3 / 87.3 | 90.8 / 88.6 |
| Net rating | +6.6 (6.) | +3.0 (9.) |
| Dinlenme günü | 6 | 6 |
Hapoel Tel Aviv: G vs Beşiktaş GAİN 100-82 · G @ Panathinaikos 91-81 · G vs Virtus Bologna 90-81 · G vs Anadolu Efes 118-88 · M @ Dubai 83-97
Barcelona: G vs Maccabi Tel Aviv 90-87 · M vs Olympiakos 100-105 · G @ Olimpia Milano 89-81 · G @ Bayern Münih 88-84 · G vs Valencia 98-94
Modelimiz Hapoel Tel Aviv 64% veriyor; tahmini skor 90-85, toplam yaklaşık 175 sayı ve 74.9 hücumluk tempo. Güven: orta.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Barcelona hücumda, top kayıpları: ligde 7. sırada; rakip Hapoel Tel Aviv savunması ise yalnızca 19. sırada. Avantaj açıkça Barcelona tarafında.
- Hapoel Tel Aviv hücumda, şut (eFG%): ligde 4. sırada; rakip Barcelona savunması ise yalnızca 12. sırada. Avantaj açıkça Hapoel Tel Aviv tarafında.
- Hapoel Tel Aviv hücumda, top kayıpları: ligde 1. sırada; rakip Barcelona savunması ise yalnızca 8. sırada. Avantaj açıkça Hapoel Tel Aviv tarafında.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Hapoel Tel Aviv | Barcelona | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 122.4 (3.) | 121.1 (4.) | 115.6 |
| Defensive rating | 115.8 (9.) | 118.2 (13.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 75.4 (9.) | 73.9 (14.) | 75.0 |
| eFG% | 57.4% (4.) | 57.9% (1.) | 54.6% |
| TS% | 61.0% (2.) | 60.6% (4.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 38.8% | 43.1% | – |
| Asist oranı | 50.5% (19.) | 49.5% (20.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 12.7% (1.) | 15.7% (7.) | 16.9% |
| OREB% | 28.4% (19.) | 34.5% (8.) | 33.2% |
| DREB% | 69.0% (5.) | 65.4% (15.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 28.6% (15.) | 25.8% (19.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 52.5% (5.) | 56.0% (12.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 14.6% (19.) | 17.6% (8.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 33.9% (17.) | 29.2% (9.) | 30.4% |
Hapoel Tel Aviv: Güçlü yönler: topu iyi koruyor ve isabetli şut. Zayıf yönler: az hücum ribaundu ve az top kaybı yaptırıyor.
Barcelona: Güçlü yönler: isabetli şut. Zayıf yönler: nadiren çizgiye gidiyor ve ikinci şans veriyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Hapoel Tel Aviv hücumu | Barcelona savunması | Barcelona hücumu | Hapoel Tel Aviv savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 57.4% (4.) | 56.0% (12.) | 57.9% (1.) | 52.5% (5.) |
| top kayıpları | 12.7% (1.) | 17.6% (8.) | 15.7% (7.) | 14.6% (19.) |
| hücum ribaundları | 28.4% (19.) | 34.6% (15.) | 34.5% (8.) | 31.0% (5.) |
| serbest atışlar | 28.6% (15.) | 29.2% (9.) | 25.8% (19.) | 33.9% (17.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Hapoel Tel Aviv şutlarının 9% kadarını tepeden üçlük olarak kullanıyor (lig 9%), isabeti 49% (lig 35%); rakip Barcelona ise orada 38% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Hapoel Tel Aviv için.
Barcelona şutlarının 12% kadarını pota altından kullanıyor (lig 17%), isabeti 86% (lig 78%); rakip Hapoel Tel Aviv ise orada 80% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Barcelona için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Hapoel Tel Aviv | 21% · 82% | 32% · 41% | 8% · 40% | 6% · 41% | 24% · 38% | 9% · 49% |
| Savunma Barcelona | 13% · 76% | 35% · 50% | 10% · 45% | 7% · 41% | 26% · 37% | 10% · 38% |
| Hücum Barcelona | 12% · 86% | 32% · 53% | 13% · 46% | 6% · 41% | 29% · 38% | 9% · 37% |
| Savunma Hapoel Tel Aviv | 21% · 80% | 28% · 40% | 14% · 38% | 5% · 42% | 24% · 31% | 8% · 40% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Hapoel Tel Aviv: şutların 4% kadarı hızlı hücumdan, 6% kadarı ikinci şanstan. Barcelona: şutların 5% kadarı hızlı hücumdan, 8% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Hapoel Tel Aviv · Shot chart Barcelona
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Hapoel Tel Aviv
En iyi beşliler
- Tomas Satoransky, Zach Leday, Elijah Bryant, Dan Oturu, Amir Coffey: +2.2 net içinde 46 hücum
- Vasilije Micic, Tomas Satoransky, Zach Leday, Elijah Bryant, Dan Oturu: -20.5 net içinde 54 hücum
On/Off
- Tai Odiase: takım +22.8 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Zach Leday: takım +21.2 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Bruno Caboclo: takım 41.2 o kenardayken daha iyi
Hapoel Tel Aviv: 20 clutch hücumda +45.1 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 31-22.
Barcelona
En iyi beşliler
- Joel Parra, Olek Balcerowski, Kevin Punter, Justin Robinson, Tyrese Martin: +37.1 net içinde 54 hücum
- Joel Parra, Olek Balcerowski, Kevin Punter, Justin Robinson, Justin Minaya: -9.7 net içinde 31 hücum
On/Off
- Josh Nebo: takım +16.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Kevin Punter: takım +11.1 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Justin Robinson: takım 12.0 o kenardayken daha iyi
Barcelona: 55 clutch hücumda -9.1 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 71-76.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Hapoel Tel Aviv
- Elijah Bryant Gardlar: 13.7 sayı, 5.7 rib, 4.2 ast, 20.7 PIR
- Zach Leday Forvetler: 11.9 sayı, 4.4 rib, 0.7 ast, 14.3 PIR
- Dan Oturu Pivotlar: 11.0 sayı, 5.7 rib, 0.6 ast, 13.3 PIR
- Antonio Blakeney Gardlar: 15.0 sayı, 2.0 rib, 1.1 ast, 12.6 PIR
Barcelona
- Kevin Punter Gardlar: 16.7 sayı, 2.0 rib, 2.3 ast, 15.8 PIR
- Justin Robinson Gardlar: 13.0 sayı, 1.7 rib, 3.9 ast, 13.2 PIR
- Umoja Gibson Gardlar: 10.5 sayı, 2.5 rib, 2.9 ast, 13.0 PIR
- Josh Nebo Pivotlar: 7.7 sayı, 7.2 rib, 0.8 ast, 12.8 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Hapoel Tel Aviv üretiyor | Barcelona izin veriyor | Barcelona üretiyor | Hapoel Tel Aviv izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 57.2 | 38.0 | 45.6 | 34.4 |
| Forvetler | 19.2 | 32.2 | 28.1 | 26.9 |
| Pivotlar | 22.4 | 21.7 | 16.2 | 24.9 |
En açık eşleşme: Hapoel Tel Aviv – gardlar (maç başına 57.2 PIR), bu pozisyonda 38.0 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Hapoel Tel Aviv
- Bilinen eksik yok
Barcelona
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 2 karşılaşma (2023’ten beri): Hapoel Tel Aviv 2, Barcelona 0.
- 2026-03-13: Barcelona – Hapoel Tel Aviv 75-80
- 2025-09-30: Hapoel Tel Aviv – Barcelona 103-87
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Hapoel Tel Aviv 64% – Barcelona 36%, skor yaklaşık 90-85. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
ASVEL – Bayern Münih: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| ASVEL | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 15. · 4-5 | 18. · 2-7 |
| İç saha / deplasman | 3-2 / 1-3 | 0-4 / 2-3 |
| Form (5) | LLLWW | WLLLL |
| Atılan / yenen sayı | 87.6 / 92.3 | 85.4 / 94.4 |
| Net rating | -6.3 (16.) | -12.0 (19.) |
| Dinlenme günü | 6 | 7 |
ASVEL: M vs Kızılyıldız 82-84 · M @ Real Madrid 92-111 · M @ Zalgiris 85-105 · G vs Partizan 82-75 · G vs Baskonia 94-79
Bayern Münih: G @ Anadolu Efes 101-93 · M @ Beşiktaş GAİN 87-95 · M vs Dubai 91-107 · M vs Barcelona 84-88 · M @ Kızılyıldız 73-103
Modelimiz ASVEL 57% veriyor; tahmini skor 90-87, toplam yaklaşık 176 sayı ve 75.6 hücumluk tempo. Güven: düşük.
2. Maçı ne belirleyecek?
- ASVEL savunmada, top kayıpları: 3. sırada, Bayern Münih hücumu ise 19. sırada. ASVEL bu alanı kapatabilir.
- ASVEL hücumda, şut (eFG%): ligde 3. sırada; rakip Bayern Münih savunması ise yalnızca 18. sırada. Avantaj açıkça ASVEL tarafında.
- Bayern Münih savunmada, serbest atışlar: 8. sırada, ASVEL hücumu ise 17. sırada. Bayern Münih bu alanı kapatabilir.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| ASVEL | Bayern Münih | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 115.0 (9.) | 113.8 (14.) | 115.6 |
| Defensive rating | 121.3 (16.) | 125.8 (20.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 76.1 (7.) | 75.1 (11.) | 75.0 |
| eFG% | 57.7% (3.) | 55.5% (10.) | 54.6% |
| TS% | 60.4% (6.) | 59.8% (8.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 41.5% | 41.2% | – |
| Asist oranı | 69.1% (2.) | 64.3% (8.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 18.1% (13.) | 19.1% (19.) | 16.9% |
| OREB% | 29.7% (16.) | 31.7% (14.) | 33.2% |
| DREB% | 59.0% (20.) | 64.7% (17.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 28.1% (17.) | 29.9% (12.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 57.9% (16.) | 59.7% (18.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 18.7% (3.) | 16.1% (14.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 29.7% (10.) | 28.8% (8.) | 30.4% |
ASVEL: Güçlü yönler: isabetli şut ve top kaybı yaptırıyor. Zayıf yönler: ikinci şans veriyor ve nadiren çizgiye gidiyor.
Bayern Münih: Zayıf yönler: çok top kaybediyor ve kolay şutlara izin veriyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | ASVEL hücumu | Bayern Münih savunması | Bayern Münih hücumu | ASVEL savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 57.7% (3.) | 59.7% (18.) | 55.5% (10.) | 57.9% (16.) |
| top kayıpları | 18.1% (13.) | 16.1% (14.) | 19.1% (19.) | 18.7% (3.) |
| hücum ribaundları | 29.7% (16.) | 35.3% (17.) | 31.7% (14.) | 41.0% (20.) |
| serbest atışlar | 28.1% (17.) | 28.8% (8.) | 29.9% (12.) | 29.7% (10.) |
4. Şutlar ve bölgeler
ASVEL şutlarının 26% kadarını kanattan üçlük olarak kullanıyor (lig 26%), isabeti 42% (lig 35%); rakip Bayern Münih ise orada 37% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: ASVEL için.
Bayern Münih şutlarının 25% kadarını kanattan üçlük olarak kullanıyor (lig 26%), isabeti 40% (lig 35%); rakip ASVEL ise orada 37% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Bayern Münih için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum ASVEL | 18% · 69% | 25% · 53% | 15% · 39% | 8% · 50% | 26% · 42% | 8% · 32% |
| Savunma Bayern Münih | 20% · 84% | 26% · 48% | 10% · 51% | 9% · 42% | 25% · 37% | 10% · 37% |
| Hücum Bayern Münih | 17% · 76% | 30% · 48% | 12% · 47% | 7% · 37% | 25% · 40% | 9% · 28% |
| Savunma ASVEL | 21% · 68% | 25% · 54% | 8% · 35% | 6% · 49% | 32% · 37% | 7% · 48% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
ASVEL: şutların 7% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Bayern Münih: şutların 6% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Shot chart ASVEL · Shot chart Bayern Münih
5. Beşliler, On/Off ve clutch
ASVEL
En iyi beşliler
- Joel Bolomboy, Both Gach, Hugo Besson, Tremont Waters, Jae Crowder: +6.6 net içinde 61 hücum
- Joel Bolomboy, Both Gach, Marc-Owen Fodzo Dada, Patty Mills, Jae Crowder: -43.2 net içinde 32 hücum
On/Off
- Patty Mills: takım +29.2 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Tyty Washington Jr: takım +25.4 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Both Gach: takım 34.0 o kenardayken daha iyi
ASVEL: 30 clutch hücumda +43.6 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 36-23.
Bayern Münih
En iyi beşliler
- Andreas Obst, Johannes Voigtmann, Rokas Jokubaitis, Miles Norris, Marjon Beauchamp: +3.9 net içinde 25 hücum
- Vladimir Lucic, Johannes Thiemann, Oscar Da Silva, Kamar Baldwin, Justinian Jessup: +56.3 net içinde 25 hücum
On/Off
- Tobias Jensen: takım +45.2 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Justinian Jessup: takım +28.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Austin Wiley: takım 26.4 o kenardayken daha iyi
Bayern Münih: 34 clutch hücumda -32.8 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 30-41.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
ASVEL
- Patty Mills Gardlar: 15.1 sayı, 0.6 rib, 2.3 ast, 14.5 PIR
- Tyty Washington Jr Gardlar: 10.8 sayı, 2.6 rib, 4.4 ast, 13.4 PIR
- Hugo Besson Gardlar: 11.7 sayı, 2.9 rib, 3.0 ast, 12.3 PIR
- Jae Crowder Forvetler: 10.9 sayı, 4.3 rib, 3.4 ast, 11.3 PIR
Bayern Münih
- Johannes Thiemann Pivotlar: 8.8 sayı, 4.7 rib, 1.4 ast, 11.8 PIR
- Duane Washington Gardlar: 15.3 sayı, 0.8 rib, 2.9 ast, 10.8 PIR
- Oscar Da Silva Forvetler: 7.5 sayı, 2.3 rib, 0.8 ast, 9.3 PIR
- Vladimir Lucic Forvetler: 5.9 sayı, 2.4 rib, 0.8 ast, 8.2 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | ASVEL üretiyor | Bayern Münih izin veriyor | Bayern Münih üretiyor | ASVEL izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 45.8 | 48.3 | 29.4 | 36.4 |
| Forvetler | 36.0 | 27.7 | 26.3 | 39.9 |
| Pivotlar | 8.6 | 28.8 | 25.0 | 22.6 |
En açık eşleşme: ASVEL – gardlar (maç başına 45.8 PIR), bu pozisyonda 48.3 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
ASVEL
- Bilinen eksik yok
Bayern Münih
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 6 karşılaşma (2023’ten beri): ASVEL 2, Bayern Münih 4.
- 2026-03-26: Bayern Münih – ASVEL 93-83
- 2025-12-17: ASVEL – Bayern Münih 76-74
- 2025-02-06: Bayern Münih – ASVEL 76-67
- 2024-11-01: ASVEL – Bayern Münih 71-84
- 2024-01-25: Bayern Münih – ASVEL 64-76
- 2023-11-23: ASVEL – Bayern Münih 100-101
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: ASVEL 57% – Bayern Münih 43%, skor yaklaşık 90-87. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
Olimpia Milano – Valencia: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Olimpia Milano | Valencia | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 19. · 1-8 | 5. · 6-3 |
| İç saha / deplasman | 1-3 / 0-5 | 3-2 / 3-1 |
| Form (5) | LLLLL | LLWWL |
| Atılan / yenen sayı | 82.0 / 90.2 | 97.1 / 90.9 |
| Net rating | -11.2 (18.) | +8.0 (5.) |
| Dinlenme günü | 6 | 6 |
Olimpia Milano: M vs Real Madrid 89-98 · M vs Dubai 97-101 · M vs Barcelona 81-89 · M @ Panathinaikos 75-80 · M @ Olympiakos 78-84
Valencia: M vs Olympiakos 97-102 · M vs Maccabi Tel Aviv 88-91 · G @ Paris 104-93 · G vs Fenerbahçe Beko 86-78 · M @ Barcelona 94-98
Modelimiz Valencia 75% veriyor; tahmini skor 86-93, toplam yaklaşık 179 sayı ve 75.4 hücumluk tempo. Güven: yüksek.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Valencia hücumda, şut (eFG%): ligde 8. sırada; rakip Olimpia Milano savunması ise yalnızca 19. sırada. Avantaj açıkça Valencia tarafında.
- Valencia hücumda, top kayıpları: ligde 2. sırada; rakip Olimpia Milano savunması ise yalnızca 13. sırada. Avantaj açıkça Valencia tarafında.
- Valencia hücumda, serbest atışlar: ligde 8. sırada; rakip Olimpia Milano savunması ise yalnızca 19. sırada. Avantaj açıkça Valencia tarafında.
- Tempo: Valencia daha hızlı oynuyor (77.0 hücum), rakibi Olimpia Milano ise daha yavaş (73.2). Temposunu kabul ettiren ilk adımı atar; model 75.4 hücum bekliyor.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Olimpia Milano | Valencia | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 112.0 (16.) | 124.4 (1.) | 115.6 |
| Defensive rating | 123.3 (18.) | 116.4 (10.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 73.2 (17.) | 77.0 (4.) | 75.0 |
| eFG% | 52.2% (16.) | 55.9% (8.) | 54.6% |
| TS% | 57.1% (15.) | 59.6% (10.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 44.4% | 39.8% | – |
| Asist oranı | 64.8% (7.) | 57.1% (17.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 18.8% (18.) | 13.2% (2.) | 16.9% |
| OREB% | 34.9% (6.) | 34.8% (7.) | 33.2% |
| DREB% | 67.1% (9.) | 70.3% (2.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 31.3% (9.) | 31.4% (8.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 60.1% (19.) | 56.3% (14.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 16.7% (13.) | 15.1% (18.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 34.3% (19.) | 25.4% (4.) | 30.4% |
Olimpia Milano: Zayıf yönler: kolay şutlara izin veriyor ve çok top kaybediyor.
Valencia: Güçlü yönler: topu iyi koruyor ve ribaund mücadelesinde iyi blok-out yapıyor. Zayıf yönler: az top kaybı yaptırıyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Olimpia Milano hücumu | Valencia savunması | Valencia hücumu | Olimpia Milano savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 52.2% (16.) | 56.3% (14.) | 55.9% (8.) | 60.1% (19.) |
| top kayıpları | 18.8% (18.) | 15.1% (18.) | 13.2% (2.) | 16.7% (13.) |
| hücum ribaundları | 34.9% (6.) | 29.7% (2.) | 34.8% (7.) | 32.9% (9.) |
| serbest atışlar | 31.3% (9.) | 25.4% (4.) | 31.4% (8.) | 34.3% (19.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Olimpia Milano şutlarının 27% kadarını kanattan üçlük olarak kullanıyor (lig 26%), isabeti 38% (lig 35%); rakip Valencia ise orada 32% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Olimpia Milano için.
Valencia şutlarının 26% kadarını kanattan üçlük olarak kullanıyor (lig 26%), isabeti 35% (lig 35%); rakip Olimpia Milano ise orada 40% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Valencia için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Olimpia Milano | 17% · 80% | 26% · 42% | 12% · 38% | 7% · 28% | 27% · 38% | 10% · 29% |
| Savunma Valencia | 24% · 72% | 25% · 49% | 9% · 42% | 8% · 50% | 27% · 32% | 7% · 37% |
| Hücum Valencia | 22% · 70% | 28% · 45% | 10% · 44% | 5% · 52% | 26% · 35% | 9% · 43% |
| Savunma Olimpia Milano | 21% · 83% | 26% · 51% | 12% · 43% | 5% · 46% | 26% · 40% | 10% · 37% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Olimpia Milano: şutların 5% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Valencia: şutların 7% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Olimpia Milano · Shot chart Valencia
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Olimpia Milano
En iyi beşliler
- Alec Peters, Leandro Bolmaro, Devon Hall, Moses Wright, Rj Cole: +8.6 net içinde 35 hücum
- Marko Guduric, Devin Booker, Leandro Bolmaro, Darius Thompson, Jason Burnell: -3.1 net içinde 32 hücum
On/Off
- Devin Booker: takım +21.1 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Leandro Bolmaro: takım +16.8 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Moses Wright: takım 17.0 o kenardayken daha iyi
Olimpia Milano: 32 clutch hücumda -44.0 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 28-42.
Valencia
En iyi beşliler
- Neal Sako, Dylan Osetkowski, Kameron Taylor, Tj Shorts, Armoni Brooks: +31.0 net içinde 36 hücum
- Dylan Osetkowski, Kameron Taylor, Tj Shorts, Nathan Reuvers, Armoni Brooks: +6.1 net içinde 33 hücum
On/Off
- Tj Shorts: takım +31.5 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Armoni Brooks: takım +28.6 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Gonzalo Corbalan: takım 36.7 o kenardayken daha iyi
Valencia: 49 clutch hücumda -18.4 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 54-63.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Olimpia Milano
- Moses Wright Pivotlar: 12.8 sayı, 5.7 rib, 0.9 ast, 15.4 PIR
- Devon Hall Gardlar: 9.9 sayı, 2.8 rib, 4.2 ast, 11.1 PIR
- Alec Peters Forvetler: 9.5 sayı, 4.0 rib, 0.9 ast, 10.5 PIR
- Rj Cole Gardlar: 9.3 sayı, 2.0 rib, 2.9 ast, 9.6 PIR
Valencia
- Tj Shorts Gardlar: 17.1 sayı, 1.8 rib, 5.7 ast, 20.7 PIR
- Nikola Mirotic Forvetler: 13.0 sayı, 3.1 rib, 0.9 ast, 15.0 PIR
- Armoni Brooks Gardlar: 14.8 sayı, 3.9 rib, 1.3 ast, 13.4 PIR
- Kameron Taylor Forvetler: 11.3 sayı, 4.3 rib, 2.1 ast, 10.7 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Olimpia Milano üretiyor | Valencia izin veriyor | Valencia üretiyor | Olimpia Milano izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 42.4 | 41.0 | 47.4 | 36.1 |
| Forvetler | 17.7 | 37.4 | 46.1 | 39.2 |
| Pivotlar | 21.9 | 17.9 | 9.7 | 20.4 |
En açık eşleşme: Valencia – forvetler (maç başına 46.1 PIR), bu pozisyonda 39.2 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Olimpia Milano
- Bilinen eksik yok
Valencia
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 4 karşılaşma (2023’ten beri): Olimpia Milano 1, Valencia 3.
- 2026-04-07: Valencia – Olimpia Milano 102-96
- 2025-10-23: Olimpia Milano – Valencia 100-103
- 2024-01-19: Valencia – Olimpia Milano 84-72
- 2023-11-09: Olimpia Milano – Valencia 83-52
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Olimpia Milano 25% – Valencia 75%, skor yaklaşık 86-93. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
6 Kasım Cuma
🔎 Bugünkü maçların detaylı analizleri
Beşiktaş GAİN – Zalgiris: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Beşiktaş GAİN | Zalgiris | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 11. · 4-5 | 10. · 5-4 |
| İç saha / deplasman | 1-3 / 3-2 | 2-2 / 3-2 |
| Form (5) | LWLLW | LLWWW |
| Atılan / yenen sayı | 90.0 / 91.8 | 85.9 / 84.0 |
| Net rating | -2.3 (11.) | +2.5 (10.) |
| Dinlenme günü | 7 | 7 |
Beşiktaş GAİN: M @ Hapoel Tel Aviv 82-100 · G vs Bayern Münih 95-87 · M @ Anadolu Efes 80-89 · M vs Olympiakos 73-81 · G @ Virtus Bologna 103-101
Zalgiris: M @ Fenerbahçe Beko 80-99 · M vs Anadolu Efes 70-85 · G vs ASVEL 105-85 · G @ Virtus Bologna 91-74 · G vs Partizan 87-80
Modelimiz Beşiktaş GAİN 51% veriyor; tahmini skor 89-89, toplam yaklaşık 179 sayı ve 75.6 hücumluk tempo. Güven: düşük.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Zalgiris savunmada, hücum ribaundları: 1. sırada, Beşiktaş GAİN hücumu ise 17. sırada. Zalgiris bu alanı kapatabilir.
- Zalgiris hücumda, serbest atışlar: ligde 7. sırada; rakip Beşiktaş GAİN savunması ise yalnızca 20. sırada. Avantaj açıkça Zalgiris tarafında.
- Zalgiris savunmada, serbest atışlar: 6. sırada, Beşiktaş GAİN hücumu ise 18. sırada. Zalgiris bu alanı kapatabilir.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Beşiktaş GAİN | Zalgiris | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 118.5 (7.) | 115.0 (10.) | 115.6 |
| Defensive rating | 120.9 (15.) | 112.5 (6.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 75.9 (8.) | 74.7 (12.) | 75.0 |
| eFG% | 57.7% (2.) | 54.7% (13.) | 54.6% |
| TS% | 60.9% (3.) | 58.6% (12.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 43.2% | 39.4% | – |
| Asist oranı | 61.6% (13.) | 65.1% (6.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 15.8% (8.) | 18.5% (16.) | 16.9% |
| OREB% | 29.3% (17.) | 36.1% (4.) | 33.2% |
| DREB% | 66.6% (12.) | 72.2% (1.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 26.7% (18.) | 32.2% (7.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 56.4% (15.) | 53.0% (8.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 17.1% (10.) | 15.2% (17.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 45.1% (20.) | 26.3% (6.) | 30.4% |
Beşiktaş GAİN: Güçlü yönler: isabetli şut. Zayıf yönler: nadiren çizgiye gidiyor ve az hücum ribaundu.
Zalgiris: Güçlü yönler: ribaund mücadelesinde iyi blok-out yapıyor ve ikinci şanslarda güçlü. Zayıf yönler: az top kaybı yaptırıyor ve çok top kaybediyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Beşiktaş GAİN hücumu | Zalgiris savunması | Zalgiris hücumu | Beşiktaş GAİN savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 57.7% (2.) | 53.0% (8.) | 54.7% (13.) | 56.4% (15.) |
| top kayıpları | 15.8% (8.) | 15.2% (17.) | 18.5% (16.) | 17.1% (10.) |
| hücum ribaundları | 29.3% (17.) | 27.8% (1.) | 36.1% (4.) | 33.4% (12.) |
| serbest atışlar | 26.7% (18.) | 26.3% (6.) | 32.2% (7.) | 45.1% (20.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Beşiktaş GAİN şutlarının 30% kadarını kanattan üçlük olarak kullanıyor (lig 26%), isabeti 44% (lig 35%); rakip Zalgiris ise orada 30% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Beşiktaş GAİN için.
Zalgiris şutlarının 11% kadarını tepeden üçlük olarak kullanıyor (lig 9%), isabeti 39% (lig 35%); rakip Beşiktaş GAİN ise orada 36% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Zalgiris için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Beşiktaş GAİN | 15% · 85% | 31% · 47% | 11% · 40% | 5% · 46% | 30% · 44% | 9% · 24% |
| Savunma Zalgiris | 20% · 79% | 29% · 46% | 14% · 44% | 4% · 41% | 25% · 30% | 8% · 33% |
| Hücum Zalgiris | 18% · 71% | 33% · 44% | 10% · 30% | 6% · 63% | 23% · 37% | 11% · 39% |
| Savunma Beşiktaş GAİN | 19% · 85% | 34% · 47% | 13% · 46% | 3% · 35% | 24% · 36% | 7% · 36% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Beşiktaş GAİN: şutların 7% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Zalgiris: şutların 5% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Beşiktaş GAİN · Shot chart Zalgiris
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Beşiktaş GAİN
En iyi beşliler
- Berk Ugurlu, Ante Zizic, Anthony Brown, Conor Morgan, Jaylen Nowell: -10.3 net içinde 29 hücum
- Ante Zizic, Anthony Brown, Conor Morgan, Devon Dotson, Jaylen Nowell: +14.1 net içinde 28 hücum
On/Off
- Devon Dotson: takım +23.7 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Wenyen Gabriel: takım +16.4 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Berk Ugurlu: takım 20.7 o kenardayken daha iyi
Beşiktaş GAİN: 9 clutch hücumda +162.8 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 23-9.
Zalgiris
En iyi beşliler
- Jonas Valanciunas, Arnas Butkevicius, Azuolas Tubelis, Carsen Edwards, Saben Lee: +3.7 net içinde 54 hücum
On/Off
- Marius Grigonis: takım +23.0 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Maodo Lo: takım +11.0 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Marek Blazevic: takım 43.8 o kenardayken daha iyi
Zalgiris: 37 clutch hücumda +27.1 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 56-46.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Beşiktaş GAİN
- Ante Zizic Pivotlar: 8.3 sayı, 5.3 rib, 1.4 ast, 13.8 PIR
- Devon Dotson Gardlar: 9.7 sayı, 1.9 rib, 3.7 ast, 12.9 PIR
- Scottie Wilbekin Gardlar: 14.8 sayı, 1.6 rib, 3.1 ast, 12.7 PIR
- Jaylen Nowell Gardlar: 12.1 sayı, 2.8 rib, 2.2 ast, 9.0 PIR
Zalgiris
- Jonas Valanciunas Pivotlar: 12.1 sayı, 8.1 rib, 2.0 ast, 19.3 PIR
- Azuolas Tubelis Forvetler: 11.3 sayı, 6.0 rib, 1.6 ast, 15.6 PIR
- Carsen Edwards Gardlar: 15.8 sayı, 1.2 rib, 2.6 ast, 12.0 PIR
- Sterling Brown Gardlar: 11.0 sayı, 2.8 rib, 1.0 ast, 11.0 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Beşiktaş GAİN üretiyor | Zalgiris izin veriyor | Zalgiris üretiyor | Beşiktaş GAİN izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 36.4 | 35.8 | 37.4 | 40.3 |
| Forvetler | 10.9 | 36.6 | 33.0 | 42.6 |
| Pivotlar | 35.9 | 14.4 | 20.3 | 20.7 |
En açık eşleşme: Zalgiris – gardlar (maç başına 37.4 PIR), bu pozisyonda 40.3 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Beşiktaş GAİN
- Bilinen eksik yok
Zalgiris
- Bilinen eksik yok
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Beşiktaş GAİN 51% – Zalgiris 49%, skor yaklaşık 89-89. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
Olympiakos – Kızılyıldız: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Olympiakos | Kızılyıldız | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 2. · 7-2 | 3. · 6-3 |
| İç saha / deplasman | 2-1 / 5-1 | 4-2 / 2-1 |
| Form (5) | WWLWW | WWLWW |
| Atılan / yenen sayı | 90.6 / 83.8 | 85.6 / 77.0 |
| Net rating | +8.9 (4.) | +11.4 (2.) |
| Dinlenme günü | 7 | 8 |
Olympiakos: G @ Valencia 102-97 · G @ Barcelona 105-100 · M vs Fenerbahçe Beko 61-64 · G @ Beşiktaş GAİN 81-73 · G vs Olimpia Milano 84-78
Kızılyıldız: G @ ASVEL 84-82 · G vs Paris 90-81 · M @ Partizan 82-85 · G vs Maccabi Tel Aviv 100-78 · G vs Bayern Münih 103-73
Modelimiz Olympiakos 74% veriyor; tahmini skor 89-83, toplam yaklaşık 172 sayı ve 73.4 hücumluk tempo. Güven: yüksek.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Olympiakos hücumda, hücum ribaundları: ligde 1. sırada; rakip Kızılyıldız savunması ise yalnızca 14. sırada. Avantaj açıkça Olympiakos tarafında.
- Olympiakos savunmada, serbest atışlar: 1. sırada, Kızılyıldız hücumu ise 14. sırada. Olympiakos bu alanı kapatabilir.
- Kızılyıldız savunmada, top kayıpları: 4. sırada, Olympiakos hücumu ise 11. sırada. Kızılyıldız bu alanı kapatabilir.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Olympiakos | Kızılyıldız | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 119.1 (6.) | 114.4 (13.) | 115.6 |
| Defensive rating | 110.2 (5.) | 103.0 (2.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 74.0 (13.) | 73.8 (15.) | 75.0 |
| eFG% | 56.0% (7.) | 52.3% (15.) | 54.6% |
| TS% | 60.4% (5.) | 55.9% (16.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 37.4% | 42.7% | – |
| Asist oranı | 61.9% (12.) | 70.8% (1.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 17.7% (11.) | 15.6% (6.) | 16.9% |
| OREB% | 37.4% (1.) | 33.6% (12.) | 33.2% |
| DREB% | 67.1% (10.) | 66.3% (14.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 32.9% (4.) | 28.8% (14.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 53.1% (9.) | 47.9% (1.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 17.8% (6.) | 18.6% (4.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 21.3% (1.) | 30.5% (11.) | 30.4% |
Olympiakos: Güçlü yönler: ikinci şanslarda güçlü ve sık sık çizgiye gidiyor.
Kızılyıldız: Güçlü yönler: rakiplerin şut isabetini düşürüyor ve top kaybı yaptırıyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Olympiakos hücumu | Kızılyıldız savunması | Kızılyıldız hücumu | Olympiakos savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 56.0% (7.) | 47.9% (1.) | 52.3% (15.) | 53.1% (9.) |
| top kayıpları | 17.7% (11.) | 18.6% (4.) | 15.6% (6.) | 17.8% (6.) |
| hücum ribaundları | 37.4% (1.) | 33.7% (14.) | 33.6% (12.) | 32.9% (10.) |
| serbest atışlar | 32.9% (4.) | 30.5% (11.) | 28.8% (14.) | 21.3% (1.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Olympiakos şutlarının 7% kadarını köşeden üçlük olarak kullanıyor (lig 6%), isabeti 50% (lig 40%); rakip Kızılyıldız ise orada 32% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Olympiakos için.
Kızılyıldız şutlarının 10% kadarını orta mesafeden kullanıyor (lig 11%), isabeti 49% (lig 42%); rakip Olympiakos ise orada 39% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Kızılyıldız için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Olympiakos | 23% · 82% | 31% · 47% | 8% · 43% | 7% · 50% | 24% · 31% | 6% · 18% |
| Savunma Kızılyıldız | 16% · 71% | 34% · 44% | 9% · 33% | 6% · 32% | 25% · 30% | 11% · 31% |
| Hücum Kızılyıldız | 17% · 70% | 30% · 44% | 10% · 49% | 8% · 34% | 23% · 32% | 11% · 41% |
| Savunma Olympiakos | 15% · 83% | 24% · 35% | 11% · 39% | 9% · 50% | 32% · 37% | 8% · 26% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Olympiakos: şutların 5% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Kızılyıldız: şutların 8% kadarı hızlı hücumdan, 6% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Olympiakos · Shot chart Kızılyıldız
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Olympiakos
En iyi beşliler
- Kostas Papanikolaou, Sasha Vezenkov, Codi Miller-Mcintyre, Donta Hall, Tyson Ward: +42.2 net içinde 36 hücum
- Sasha Vezenkov, Nikola Milutinov, Codi Miller-Mcintyre, Tyson Ward, Evan Fournier: +35.2 net içinde 40 hücum
On/Off
- Jean Montero: takım +27.1 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Evan Fournier: takım +17.1 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Cory Joseph: takım 21.7 o kenardayken daha iyi
Olympiakos: 72 clutch hücumda +19.5 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 89-75.
Kızılyıldız
En iyi beşliler
- Chris Jones, Tyson Carter, Chima Moneke, Jordan Nwora, Christian Koloko: +46.4 net içinde 28 hücum
- Nikola Djurisic, Chris Jones, Semi Ojeleye, Chima Moneke, Jared Butler: +43.4 net içinde 28 hücum
On/Off
- Ognjen Dobric: takım +16.5 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Chima Moneke: takım +14.5 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Johnathan Motley: takım 33.0 o kenardayken daha iyi
Kızılyıldız: 48 clutch hücumda +18.6 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 56-47.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Olympiakos
- Sasha Vezenkov Forvetler: 18.2 sayı, 6.0 rib, 1.0 ast, 22.3 PIR
- Jean Montero Gardlar: 15.5 sayı, 3.5 rib, 4.5 ast, 20.3 PIR
- Tyler Dorsey Gardlar: 12.6 sayı, 1.6 rib, 1.4 ast, 12.0 PIR
- Mbaye Ndiaye Forvetler: 9.2 sayı, 3.0 rib, 1.1 ast, 11.0 PIR
Kızılyıldız
- Chima Moneke Forvetler: 11.2 sayı, 4.3 rib, 1.6 ast, 14.4 PIR
- Jordan Nwora Forvetler: 14.7 sayı, 4.7 rib, 1.2 ast, 14.2 PIR
- Chris Jones Gardlar: 8.8 sayı, 2.4 rib, 5.9 ast, 13.6 PIR
- Semi Ojeleye Forvetler: 9.4 sayı, 4.1 rib, 1.4 ast, 11.6 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Olympiakos üretiyor | Kızılyıldız izin veriyor | Kızılyıldız üretiyor | Olympiakos izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 31.8 | 27.7 | 37.8 | 36.8 |
| Forvetler | 53.2 | 31.2 | 48.2 | 28.4 |
| Pivotlar | 19.8 | 16.9 | 3.0 | 15.9 |
En açık eşleşme: Olympiakos – forvetler (maç başına 53.2 PIR), bu pozisyonda 31.2 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Olympiakos
- Bilinen eksik yok
Kızılyıldız
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 6 karşılaşma (2023’ten beri): Olympiakos 3, Kızılyıldız 3.
- 2026-02-12: Olympiakos – Kızılyıldız 92-86
- 2025-11-26: Kızılyıldız – Olympiakos 91-80
- 2025-03-20: Olympiakos – Kızılyıldız 73-81
- 2024-12-13: Kızılyıldız – Olympiakos 87-73
- 2024-04-04: Kızılyıldız – Olympiakos 86-89
- 2023-11-16: Olympiakos – Kızılyıldız 88-83
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Olympiakos 74% – Kızılyıldız 26%, skor yaklaşık 89-83. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
Virtus Bologna – Dubai: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Virtus Bologna | Dubai | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 13. · 4-5 | 9. · 6-3 |
| İç saha / deplasman | 2-2 / 2-3 | 3-2 / 3-1 |
| Form (5) | WWLLL | WWWLW |
| Atılan / yenen sayı | 86.8 / 89.1 | 87.4 / 85.1 |
| Net rating | -3.1 (13.) | +3.2 (8.) |
| Dinlenme günü | 7 | 7 |
Virtus Bologna: G @ Paris 96-94 · G vs Baskonia 86-78 · M @ Hapoel Tel Aviv 81-90 · M vs Zalgiris 74-91 · M vs Beşiktaş GAİN 101-103
Dubai: G @ Baskonia 93-79 · G @ Olimpia Milano 101-97 · G @ Bayern Münih 107-91 · M vs Paris 93-99 · G vs Hapoel Tel Aviv 97-83
Modelimiz Dubai 60% veriyor; tahmini skor 89-90, toplam yaklaşık 179 sayı ve 75.8 hücumluk tempo. Güven: orta.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Virtus Bologna hücumda, top kayıpları: ligde 9. sırada; rakip Dubai savunması ise yalnızca 20. sırada. Avantaj açıkça Virtus Bologna tarafında.
- Dubai hücumda, top kayıpları: ligde 5. sırada; rakip Virtus Bologna savunması ise yalnızca 16. sırada. Avantaj açıkça Dubai tarafında.
- Dubai savunmada, şut (eFG%): 10. sırada, Virtus Bologna hücumu ise 18. sırada. Dubai bu alanı kapatabilir.
- Tempo: Virtus Bologna daha hızlı oynuyor (76.4 hücum), rakibi Dubai ise daha yavaş (72.7). Temposunu kabul ettiren ilk adımı atar; model 75.8 hücum bekliyor.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Virtus Bologna | Dubai | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 113.5 (15.) | 120.3 (5.) | 115.6 |
| Defensive rating | 116.6 (11.) | 117.0 (12.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 76.4 (6.) | 72.7 (18.) | 75.0 |
| eFG% | 51.2% (18.) | 55.5% (9.) | 54.6% |
| TS% | 55.9% (17.) | 60.2% (7.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 41.3% | 37.8% | – |
| Asist oranı | 55.7% (18.) | 57.7% (16.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 16.9% (9.) | 15.6% (5.) | 16.9% |
| OREB% | 36.6% (2.) | 33.6% (13.) | 33.2% |
| DREB% | 63.9% (18.) | 68.8% (6.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 33.0% (3.) | 35.3% (2.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 53.0% (7.) | 53.7% (10.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 15.8% (16.) | 12.8% (20.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 26.1% (5.) | 25.3% (3.) | 30.4% |
Virtus Bologna: Güçlü yönler: ikinci şanslarda güçlü ve sık sık çizgiye gidiyor. Zayıf yönler: zayıf şut isabeti ve ikinci şans veriyor.
Dubai: Güçlü yönler: sık sık çizgiye gidiyor ve topu iyi koruyor. Zayıf yönler: az top kaybı yaptırıyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Virtus Bologna hücumu | Dubai savunması | Dubai hücumu | Virtus Bologna savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 51.2% (18.) | 53.7% (10.) | 55.5% (9.) | 53.0% (7.) |
| top kayıpları | 16.9% (9.) | 12.8% (20.) | 15.6% (5.) | 15.8% (16.) |
| hücum ribaundları | 36.6% (2.) | 31.2% (6.) | 33.6% (13.) | 36.1% (18.) |
| serbest atışlar | 33.0% (3.) | 25.3% (3.) | 35.3% (2.) | 26.1% (5.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Virtus Bologna şutlarının 14% kadarını pota altından kullanıyor (lig 17%), isabeti 82% (lig 78%); rakip Dubai ise orada 83% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Virtus Bologna için.
Dubai şutlarının 23% kadarını kanattan üçlük olarak kullanıyor (lig 26%), isabeti 37% (lig 35%); rakip Virtus Bologna ise orada 39% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Dubai için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Virtus Bologna | 14% · 82% | 34% · 43% | 12% · 46% | 3% · 24% | 30% · 30% | 7% · 43% |
| Savunma Dubai | 12% · 83% | 37% · 52% | 12% · 37% | 6% · 43% | 25% · 34% | 9% · 31% |
| Hücum Dubai | 15% · 84% | 34% · 48% | 13% · 41% | 7% · 46% | 23% · 37% | 8% · 30% |
| Savunma Virtus Bologna | 15% · 72% | 36% · 44% | 9% · 36% | 4% · 19% | 29% · 39% | 8% · 37% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Virtus Bologna: şutların 6% kadarı hızlı hücumdan, 6% kadarı ikinci şanstan. Dubai: şutların 6% kadarı hızlı hücumdan, 6% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Virtus Bologna · Shot chart Dubai
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Virtus Bologna
En iyi beşliler
- Marcus Carr, Derrick Alston Jr., Aliou Diarra, Kessler Edwards, Wendell Moore: +9.9 net içinde 61 hücum
- Marcus Carr, Mouhamet Diouf, Derrick Alston Jr., Kessler Edwards, Wendell Moore: -35.7 net içinde 39 hücum
On/Off
- Wendell Moore: takım +16.0 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Marcus Carr: takım +11.5 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Daniel Hackett: takım 29.4 o kenardayken daha iyi
Virtus Bologna: 42 clutch hücumda -11.9 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 54-59.
Dubai
En iyi beşliler
- Filip Petrusev, Dwayne Bacon, Mckinley Wright Iv, Mfiondu Kabengele, Davion Mintz: +36.0 net içinde 53 hücum
- Elie Okobo, Jaron Blossomgame, Dwayne Bacon, Mckinley Wright Iv, Mfiondu Kabengele: +7.6 net içinde 93 hücum
On/Off
- Mckinley Wright Iv: takım +30.8 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Filip Petrusev: takım +15.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Kosta Kondic: takım 32.7 o kenardayken daha iyi
Dubai: 11 clutch hücumda -97.3 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 9-20.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Virtus Bologna
- Aliou Diarra Pivotlar: 11.6 sayı, 7.0 rib, 0.3 ast, 18.1 PIR
- Wendell Moore Gardlar: 11.7 sayı, 4.4 rib, 1.1 ast, 11.9 PIR
- Marcus Carr Gardlar: 13.1 sayı, 2.1 rib, 5.1 ast, 11.2 PIR
- Derrick Alston Jr. Forvetler: 14.0 sayı, 2.2 rib, 1.1 ast, 10.2 PIR
Dubai
- Dwayne Bacon Forvetler: 16.7 sayı, 4.1 rib, 2.8 ast, 19.1 PIR
- Mfiondu Kabengele Pivotlar: 14.4 sayı, 7.7 rib, 1.1 ast, 17.9 PIR
- Elie Okobo Gardlar: 12.1 sayı, 2.2 rib, 4.7 ast, 13.9 PIR
- Filip Petrusev Pivotlar: 8.8 sayı, 2.8 rib, 0.8 ast, 11.3 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Virtus Bologna üretiyor | Dubai izin veriyor | Dubai üretiyor | Virtus Bologna izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 39.3 | 37.6 | 28.8 | 33.8 |
| Forvetler | 25.1 | 26.8 | 32.3 | 34.9 |
| Pivotlar | 26.7 | 20.0 | 34.2 | 19.9 |
En açık eşleşme: Virtus Bologna – gardlar (maç başına 39.3 PIR), bu pozisyonda 37.6 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Virtus Bologna
- Bilinen eksik yok
Dubai
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 2 karşılaşma (2023’ten beri): Virtus Bologna 2, Dubai 0.
- 2026-01-15: Dubai – Virtus Bologna 72-80
- 2025-12-05: Virtus Bologna – Dubai 79-78
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Virtus Bologna 40% – Dubai 60%, skor yaklaşık 89-90. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
Partizan – Maccabi Tel Aviv: detaylı maç analizi (EuroLeague 10. hafta)
1. Hava atışı öncesi tablo
| Partizan | Maccabi Tel Aviv | |
|---|---|---|
| Sıra / derece | 12. · 4-5 | 17. · 2-7 |
| İç saha / deplasman | 2-1 / 2-4 | 1-3 / 1-4 |
| Form (5) | LLWLL | LWLLL |
| Atılan / yenen sayı | 78.4 / 80.2 | 86.7 / 94.7 |
| Net rating | -2.4 (12.) | -10.6 (17.) |
| Dinlenme günü | 7 | 8 |
Partizan: M vs Panathinaikos 55-72 · M @ Fenerbahçe Beko 65-74 · G vs Kızılyıldız 85-82 · M @ ASVEL 75-82 · M @ Zalgiris 80-87
Maccabi Tel Aviv: M @ Barcelona 87-90 · G @ Valencia 91-88 · M vs Real Madrid 99-113 · M @ Kızılyıldız 78-100 · M vs Paris 94-99
Modelimiz Partizan 69% veriyor; tahmini skor 88-83, toplam yaklaşık 171 sayı ve 75.2 hücumluk tempo. Güven: orta.
2. Maçı ne belirleyecek?
- Partizan savunmada, top kayıpları: 1. sırada, Maccabi Tel Aviv hücumu ise 14. sırada. Partizan bu alanı kapatabilir.
- Partizan savunmada, hücum ribaundları: 4. sırada, Maccabi Tel Aviv hücumu ise 15. sırada. Partizan bu alanı kapatabilir.
- Maccabi Tel Aviv savunmada, hücum ribaundları: 8. sırada, Partizan hücumu ise 18. sırada. Maccabi Tel Aviv bu alanı kapatabilir.
- Tempo: Maccabi Tel Aviv daha hızlı oynuyor (75.4 hücum), rakibi Partizan ise daha yavaş (72.4). Temposunu kabul ettiren ilk adımı atar; model 75.2 hücum bekliyor.
3. Hücum ve savunma detaylı
100 hücum başına, play-by-play verisinden · parantez içinde lig sıralaması (1. = en iyi, 20 takım)
| Partizan | Maccabi Tel Aviv | Lig | |
|---|---|---|---|
| Offensive rating | 106.9 (20.) | 115.0 (11.) | 115.6 |
| Defensive rating | 109.3 (4.) | 125.6 (19.) | 115.6 |
| Tempo (hücum) | 72.4 (19.) | 75.4 (10.) | 75.0 |
| eFG% | 50.8% (19.) | 56.1% (6.) | 54.6% |
| TS% | 53.8% (20.) | 59.8% (9.) | 58.5% |
| Üçlük deneme oranı | 35.2% | 39.7% | – |
| Asist oranı | 67.3% (4.) | 60.1% (15.) | 61.9% |
| Top kaybı % | 15.0% (3.) | 18.3% (14.) | 16.9% |
| OREB% | 29.0% (18.) | 31.3% (15.) | 33.2% |
| DREB% | 69.3% (4.) | 67.7% (8.) | 66.8% |
| Serbest atış oranı | 30.2% (11.) | 28.3% (16.) | 30.3% |
| Rakip eFG% | 52.6% (6.) | 61.3% (20.) | 54.7% |
| Rakip TOV% | 19.5% (1.) | 17.1% (11.) | 16.9% |
| Rakip FTr | 33.0% (13.) | 34.0% (18.) | 30.4% |
Partizan: Güçlü yönler: top kaybı yaptırıyor ve topu iyi koruyor. Zayıf yönler: zayıf şut isabeti ve az hücum ribaundu.
Maccabi Tel Aviv: Zayıf yönler: kolay şutlara izin veriyor ve nadiren çizgiye gidiyor.
Four Factors karşılaştırması
| Faktör | Partizan hücumu | Maccabi Tel Aviv savunması | Maccabi Tel Aviv hücumu | Partizan savunması |
|---|---|---|---|---|
| şut (eFG%) | 50.8% (19.) | 61.3% (20.) | 56.1% (6.) | 52.6% (6.) |
| top kayıpları | 15.0% (3.) | 17.1% (11.) | 18.3% (14.) | 19.5% (1.) |
| hücum ribaundları | 29.0% (18.) | 32.3% (8.) | 31.3% (15.) | 30.7% (4.) |
| serbest atışlar | 30.2% (11.) | 34.0% (18.) | 28.3% (16.) | 33.0% (13.) |
4. Şutlar ve bölgeler
Partizan şutlarının 26% kadarını kanattan üçlük olarak kullanıyor (lig 26%), isabeti 30% (lig 35%); rakip Maccabi Tel Aviv ise orada 43% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Partizan için.
Maccabi Tel Aviv şutlarının 13% kadarını tepeden üçlük olarak kullanıyor (lig 9%), isabeti 40% (lig 35%); rakip Partizan ise orada 34% isabete izin veriyor. En büyük avantaj bu: Maccabi Tel Aviv için.
| Şut payı · isabet % | Pota altı | Boyalı alan | Orta | Köşe 3 | Kanat 3 | Tepe 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hücum Partizan | 21% · 72% | 29% · 50% | 15% · 35% | 4% · 31% | 26% · 30% | 5% · 33% |
| Savunma Maccabi Tel Aviv | 17% · 78% | 21% · 46% | 8% · 53% | 10% · 44% | 29% · 43% | 14% · 38% |
| Hücum Maccabi Tel Aviv | 17% · 83% | 30% · 44% | 13% · 49% | 4% · 36% | 23% · 35% | 13% · 40% |
| Savunma Partizan | 17% · 77% | 31% · 44% | 11% · 41% | 4% · 29% | 29% · 35% | 7% · 34% |
| Lig | 17% · 78% | 30% · 47% | 11% · 42% | 6% · 40% | 26% · 35% | 9% · 35% |
Partizan: şutların 5% kadarı hızlı hücumdan, 6% kadarı ikinci şanstan. Maccabi Tel Aviv: şutların 6% kadarı hızlı hücumdan, 7% kadarı ikinci şanstan. Shot chart Partizan · Shot chart Maccabi Tel Aviv
5. Beşliler, On/Off ve clutch
Partizan
En iyi beşliler
- Nikola Tanaskovic, Alessandro Pajola, Kevarrius Hayes, Carlik Jones, Ethan Thompson: -18.8 net içinde 37 hücum
On/Off
- Tonye Jekiri: takım +18.5 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Carlik Jones: takım +13.3 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Joffrey Lauvergne: takım 41.8 o kenardayken daha iyi
Partizan: 32 clutch hücumda -34.1 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 24-35.
Maccabi Tel Aviv
En iyi beşliler
- Daniel Theis, Jaylen Hoard, Iffe Lundberg, Yam Madar, O'Shae J Brissett: +26.9 net içinde 37 hücum
- Jaylen Hoard, Iffe Lundberg, Yam Madar, Roman Sorkin, O'Shae J Brissett: +19.7 net içinde 30 hücum
On/Off
- William Rayman: takım +27.8 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Iffe Lundberg: takım +17.9 o sahadayken daha iyi (100 hücum başına net)
- Keaton Wallace: takım 21.0 o kenardayken daha iyi
Maccabi Tel Aviv: 18 clutch hücumda -5.4 net (son 5′, fark ≤5), sayılar 21-22.
6. Öne çıkan oyuncular ve pozisyon eşleşmeleri
Partizan
- Carlik Jones Gardlar: 14.3 sayı, 3.0 rib, 5.9 ast, 16.0 PIR
- Tonye Jekiri Pivotlar: 10.2 sayı, 3.8 rib, 1.2 ast, 13.7 PIR
- Lamar Stevens Forvetler: 10.3 sayı, 4.6 rib, 0.4 ast, 10.7 PIR
- Kevarrius Hayes Pivotlar: 9.1 sayı, 4.0 rib, 0.4 ast, 10.7 PIR
Maccabi Tel Aviv
- Yam Madar Gardlar: 11.9 sayı, 2.1 rib, 4.7 ast, 14.6 PIR
- O'Shae J Brissett Forvetler: 8.7 sayı, 4.3 rib, 1.1 ast, 12.1 PIR
- Bonzie Colson Forvetler: 10.7 sayı, 3.1 rib, 0.7 ast, 12.0 PIR
- Roman Sorkin Forvetler: 11.0 sayı, 2.0 rib, 1.0 ast, 11.2 PIR
Pozisyona göre maç başına PIR · üretime sakat oyuncular dahil değil
| PIR / maç | Partizan üretiyor | Maccabi Tel Aviv izin veriyor | Maccabi Tel Aviv üretiyor | Partizan izin veriyor |
|---|---|---|---|---|
| Gardlar | 35.1 | 44.1 | 32.4 | 35.3 |
| Forvetler | 17.0 | 36.9 | 47.8 | 30.9 |
| Pivotlar | 27.8 | 17.4 | 19.8 | 18.8 |
En açık eşleşme: Partizan – gardlar (maç başına 35.1 PIR), bu pozisyonda 44.1 PIR veren bir savunmaya karşı.
7. Eksikler ve etkileri
Partizan
- Bilinen eksik yok
Maccabi Tel Aviv
- Bilinen eksik yok
8. Aralarındaki maçlar
EuroLeague’deki son 6 karşılaşma (2023’ten beri): Partizan 3, Maccabi Tel Aviv 3.
- 2026-02-03: Maccabi Tel Aviv – Partizan 95-93
- 2025-12-26: Partizan – Maccabi Tel Aviv 87-112
- 2025-01-03: Partizan – Maccabi Tel Aviv 98-75
- 2024-10-17: Maccabi Tel Aviv – Partizan 79-91
- 2024-01-12: Partizan – Maccabi Tel Aviv 88-79
- 2023-10-05: Maccabi Tel Aviv – Partizan 96-81
9. Bizim görüşümüz
Yukarıdakilerin hepsi modelin tahmininde birleşiyor: Partizan 69% – Maccabi Tel Aviv 31%, skor yaklaşık 88-83. Kendi senaryolarını (eksikler, dinlenme, salon) Matchup Center üzerinde dene ve maçı maç sayfasından canlı takip et.
11 Kasım Çarşamba
12 Kasım Perşembe
13 Kasım Cuma
3 Kasım Salı
10 Kasım Salı
Tahminler istatistiksel hesaplamalardır; bahis tavsiyesi ya da herhangi bir sonucun garantisi değildir. Bahis yalnızca yetişkinler (18+) içindir. Sorumlu oyna.