Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Wade Baldwin Iv sahadayken takımının Net Rating değeri +14.2; kenardayken -9.6. Fark: +23.8.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 207 | 388 | +14.2 | 111.5 | 97.4 | 75.0 | 51.7% | 42.6% | 51.0% | 18.3% |
| Kenarda | 153 | 260 | -9.6 | 109.9 | 119.5 | 68.1 | 52.2% | 57.2% | 49.2% | 16.5% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Carlik Jones PartizanKarşılaştır
- Marcus Carr Virtus BolognaKarşılaştır
- Yam Madar Maccabi Tel AvivKarşılaştır
- Sylvain Francisco PanathinaikosKarşılaştır
- Chris Jones KızılyıldızKarşılaştır
- Tj Shorts ValenciaKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
8 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 235 maç, 3251 sayı · kariyer ortalamaları 13.8 sy, 3.0 rib, 4.4 ast, 14.3 PIR · en iyi sezon 2023-24 (19.1 PIR)
Takımlar: Olympiakos (2019-20) → Bayern Münih (2020-21) → Baskonia (2021-22) → Maccabi Tel Aviv (2022-23 – 2023-24) → Fenerbahçe Beko (2024-25 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Olympiakos | 24 | 16.8 | 5.5 | 1.8 | 1.8 | 4.3 |
| 2020-21 | Bayern Münih | 39 | 27.3 | 15.3 | 3.0 | 4.0 | 13.4 |
| 2021-22 | Baskonia | 30 | 28.1 | 14.1 | 3.6 | 4.4 | 15.5 |
| 2022-23 | Maccabi Tel Aviv | 34 | 28.1 | 17.2 | 3.8 | 5.1 | 17.6 |
| 2023-24 | Maccabi Tel Aviv | 30 | 27.6 | 17.4 | 2.5 | 4.9 | 19.1 |
| 2024-25 | Fenerbahçe Beko | 27 | 24.2 | 11.1 | 2.7 | 3.7 | 11.0 |
| 2025-26 | Fenerbahçe Beko | 42 | 25.8 | 14.0 | 3.2 | 5.5 | 16.4 |
| 2026-27 | Fenerbahçe Beko | 9 | – | 11.7 | 3.1 | 4.9 | 13.8 |
| Kariyer | 235 | – | 13.8 | 3.0 | 4.4 | 14.3 |