Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Elijah Bryant sahadayken takımının Net Rating değeri +3.0; kenardayken +15.5. Fark: -12.5.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 258 | 492 | +3.0 | 116.1 | 113.0 | 76.2 | 53.9% | 51.9% | 48.0% | 12.8% |
| Kenarda | 102 | 187 | +15.5 | 138.8 | 123.2 | 73.3 | 66.5% | 54.2% | 52.9% | 12.3% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Dwayne Bacon DubaiKarşılaştır
- Jean Montero OlympiakosKarşılaştır
- Carlik Jones PartizanKarşılaştır
- Elie Okobo DubaiKarşılaştır
- Theo Maledon Real MadridKarşılaştır
- Dario Saric Anadolu EfesKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
8 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 240 maç, 2505 sayı · kariyer ortalamaları 10.4 sy, 3.9 rib, 2.3 ast, 11.6 PIR · en iyi sezon 2025-26 (19.6 PIR)
Takımlar: Maccabi Tel Aviv (2019-20 – 2020-21) → Anadolu Efes (2021-22 – 2024-25) → Hapoel Tel Aviv (2025-26 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Maccabi Tel Aviv | 27 | 19.8 | 8.4 | 2.9 | 2.0 | 7.6 |
| 2020-21 | Maccabi Tel Aviv | 34 | 23.3 | 9.8 | 3.0 | 2.0 | 8.8 |
| 2021-22 | Anadolu Efes | 36 | 18.8 | 5.3 | 2.9 | 1.2 | 5.2 |
| 2022-23 | Anadolu Efes | 34 | 22.7 | 8.5 | 4.1 | 1.5 | 9.9 |
| 2023-24 | Anadolu Efes | 24 | 21.7 | 9.7 | 3.9 | 2.7 | 11.5 |
| 2024-25 | Anadolu Efes | 38 | 27.0 | 13.8 | 4.2 | 3.1 | 14.4 |
| 2025-26 | Hapoel Tel Aviv | 38 | 29.5 | 15.4 | 5.2 | 3.3 | 19.6 |
| 2026-27 | Hapoel Tel Aviv | 9 | – | 13.7 | 5.7 | 4.2 | 20.7 |
| Kariyer | 240 | – | 10.4 | 3.9 | 2.3 | 11.6 |