Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Walter Tavares sahadayken takımının Net Rating değeri +12.6; kenardayken +11.3. Fark: +1.3.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 168 | 326 | +12.6 | 118.4 | 105.8 | 77.4 | 54.8% | 51.3% | 58.0% | 17.2% |
| Kenarda | 152 | 302 | +11.3 | 133.3 | 122.1 | 79.8 | 61.6% | 54.6% | 48.9% | 14.9% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Aliou Diarra Virtus BolognaKarşılaştır
- Kenneth Faried BaskoniaKarşılaştır
- Dan Oturu Hapoel Tel AvivKarşılaştır
- Mouhamed Faye ParisKarşılaştır
- Jonas Valanciunas ZalgirisKarşılaştır
- Kevarrius Hayes PartizanKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
10 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 324 maç, 3076 sayı · kariyer ortalamaları 9.5 sy, 6.8 rib, 1.0 ast, 15.6 PIR · en iyi sezon 2021-22 (18.4 PIR)
Takımlar: Real Madrid (2017-18 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | Real Madrid | 29 | 17.4 | 6.5 | 5.3 | 0.5 | 10.6 |
| 2018-19 | Real Madrid | 34 | 19.4 | 7.4 | 6.2 | 0.7 | 13.4 |
| 2019-20 | Real Madrid | 28 | 22.9 | 7.2 | 7.1 | 0.8 | 14.5 |
| 2020-21 | Real Madrid | 36 | 26.0 | 11.4 | 8.0 | 1.1 | 18.1 |
| 2021-22 | Real Madrid | 35 | 23.0 | 10.9 | 7.5 | 1.0 | 18.4 |
| 2022-23 | Real Madrid | 40 | 25.0 | 11.2 | 6.9 | 1.5 | 18.0 |
| 2023-24 | Real Madrid | 34 | 22.9 | 9.4 | 6.5 | 1.4 | 14.9 |
| 2024-25 | Real Madrid | 40 | 23.3 | 10.2 | 6.6 | 1.2 | 15.3 |
| 2025-26 | Real Madrid | 39 | 22.8 | 9.6 | 6.6 | 0.6 | 15.5 |
| 2026-27 | Real Madrid | 9 | – | 10.2 | 7.4 | 0.1 | 16.0 |
| Kariyer | 324 | – | 9.5 | 6.8 | 1.0 | 15.6 |