Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Nikola Mirotic sahadayken takımının Net Rating değeri +5.9; kenardayken +14.2. Fark: -8.3. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 114 | 238 | +5.9 | 124.6 | 118.7 | 83.7 | 54.5% | 61.2% | 50.7% | 13.0% |
| Kenarda | 171 | 318 | +14.2 | 122.1 | 107.9 | 74.2 | 56.9% | 50.9% | 51.7% | 13.8% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Chima Moneke KızılyıldızKarşılaştır
- Filip Petrusev DubaiKarşılaştır
- Sasha Vezenkov OlympiakosKarşılaştır
- Zach Leday Hapoel Tel AvivKarşılaştır
- Shavon Shields Fenerbahçe BekoKarşılaştır
- Tyler Dorsey OlympiakosKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
7 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 197 maç, 3112 sayı · kariyer ortalamaları 15.8 sy, 5.4 rib, 1.4 ast, 18.7 PIR · en iyi sezon 2019-20 (22.5 PIR)
Takımlar: Barcelona (2019-20 – 2022-23) → Olimpia Milano (2024-25) → AS Monaco (2025-26) → Valencia (2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Barcelona | 28 | 27.8 | 19.0 | 6.9 | 1.6 | 22.5 |
| 2020-21 | Barcelona | 33 | 25.9 | 15.6 | 5.9 | 1.0 | 19.5 |
| 2021-22 | Barcelona | 38 | 24.4 | 16.9 | 5.2 | 1.4 | 20.1 |
| 2022-23 | Barcelona | 29 | 25.0 | 15.4 | 4.3 | 1.2 | 16.4 |
| 2024-25 | Olimpia Milano | 30 | 27.5 | 17.7 | 6.4 | 2.0 | 22.0 |
| 2025-26 | AS Monaco | 31 | 19.0 | 11.0 | 4.3 | 1.4 | 12.7 |
| 2026-27 | Valencia | 8 | – | 13.0 | 3.1 | 0.9 | 15.0 |
| Kariyer | 197 | – | 15.8 | 5.4 | 1.4 | 18.7 |