Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Kevin Punter sahadayken takımının Net Rating değeri +7.4; kenardayken -3.7. Fark: +11.1.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 217 | 404 | +7.4 | 124.7 | 117.3 | 74.4 | 60.3% | 58.6% | 47.2% | 14.8% |
| Kenarda | 148 | 270 | -3.7 | 115.8 | 119.5 | 73.1 | 54.3% | 52.4% | 52.6% | 17.0% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Carsen Edwards ZalgirisKarşılaştır
- Scottie Wilbekin Beşiktaş GAİNKarşılaştır
- Nadir Hifi ParisKarşılaştır
- Antonio Blakeney Hapoel Tel AvivKarşılaştır
- Jordan Nwora KızılyıldızKarşılaştır
- Tyler Dorsey OlympiakosKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
7 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 209 maç, 3139 sayı · kariyer ortalamaları 15.0 sy, 2.0 rib, 2.3 ast, 13.6 PIR · en iyi sezon 2024-25 (16.5 PIR)
Takımlar: Olympiacos Piraeus;Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade (2019-20) → Olimpia Milano (2020-21) → Partizan (2022-23 – 2023-24) → Barcelona (2024-25 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Olympiacos Piraeus;Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade | 23 | 20.3 | 11.6 | 1.5 | 1.2 | 8.4 |
| 2020-21 | Olimpia Milano | 36 | 24.7 | 14.3 | 1.6 | 1.4 | 11.6 |
| 2022-23 | Partizan | 37 | 27.9 | 16.1 | 2.1 | 2.5 | 15.0 |
| 2023-24 | Partizan | 28 | 29.1 | 15.0 | 2.6 | 2.6 | 14.2 |
| 2024-25 | Barcelona | 37 | 27.1 | 16.6 | 2.2 | 3.0 | 16.5 |
| 2025-26 | Barcelona | 39 | 27.2 | 14.8 | 1.8 | 2.6 | 13.3 |
| 2026-27 | Barcelona | 9 | – | 16.7 | 2.0 | 2.3 | 15.8 |
| Kariyer | 209 | – | 15.0 | 2.0 | 2.3 | 13.6 |