EuroCup 2026-27
TOFTofas Bursa
Grup C · 2. sırada · 5-1 · İç saha 3-0 · Deplasman 2-1
Sıradaki maç · EuroCup
🕒 10 Kasım Salı 21:00 (Atina saati)
Tahmin: 59% kazanma ihtimali · tahmini 85-88
Fikstür ve sonuçlar
Kadro ve ortalamalar
Kaynak: resmi EuroCup istatistikleri. Saatler Yunanistan saatidir (EET).
Team Analytics
Başantrenör: Massimo Cancellieri · Derece: 5-1 · Atılan/yenen sayı: 91.0 / 82.3
Offensive Rating114.610./32 · 71%
Defensive Rating103.65./32 · 87%
Net Rating+10.95./32 · 87%
Pace77.86./32 · 84%
Hücum başına sayı1.1510./32 · 71%
eFG%54.7%12./32 · 65%
TS%59.0%11./32 · 68%
AST%49.2%32./32 · 0%
TOV%17.8%12./32 · 65%
OREB%33.3%13./32 · 60%
DREB%67.6%16./32 · 52%
Ribaund %51.4%10./32 · 71%
Four Factors
Hücum
eFG%54.7% ort. 52.7% · yüzdelik dilim 65
TOV%17.8% ort. 18.6% · yüzdelik dilim 65
OREB%33.3% ort. 32.4% · yüzdelik dilim 60
FT rate38.4% ort. 32.9% · yüzdelik dilim 87
Savunma
Rakip eFG%49.6% ort. 52.8% · yüzdelik dilim 87
Rakip TOV%20.1% ort. 18.5% · yüzdelik dilim 68
Rakip OREB%32.4% ort. 32.3% · yüzdelik dilim 52
Rakip FT oranı36.5% ort. 33.1% · yüzdelik dilim 26
Çubuk, ligdeki yüzdelik dilimi gösterir (100 = en iyi; ortadaki çizgi ortalama). Savunmada daha iyi, rakibin daha düşük bir değeri demektir (top kayıpları hariç).
Güçlü yönler: sık sık çizgiye gidiyor ve rakiplerin şut isabetini düşürüyor.
Ayrımlar
| Ayrım | Maç | G-M | ORtg | DRtg | Net | Pace | eFG% | TOV% | OREB% | FTr |
|---|
| Toplam | 6 | 5-1 | 114.6 | 103.6 | +10.9 | 77.8 | 54.7% | 17.8% | 33.3% | 38.4% |
| İç saha | 3 | 3-0 | 113.9 | 99.8 | +14.1 | 77.9 | 52.1% | 17.1% | 34.5% | 44.8% |
| Deplasman | 3 | 2-1 | 115.2 | 107.4 | +7.8 | 77.8 | 57.1% | 18.5% | 32.0% | 32.4% |
| Normal sezon | 6 | 5-1 | 114.6 | 103.6 | +10.9 | 77.8 | 54.7% | 17.8% | 33.3% | 38.4% |
| Son 5 | 5 | 4-1 | 116.8 | 107.0 | +9.8 | 77.5 | 56.3% | 16.9% | 31.8% | 35.3% |
Shot chart & scoring zones →
Takımın beşlileri, on/off ve WOWY →
Metodoloji
Hücum sayısı = FGA − OREB + TOV + 0.44·FTA (takım ve rakibin ortalaması). ORtg/DRtg = 100 hücum başına sayı, Net = ORtg − DRtg, Pace = 40 dakikada hücum sayısı. Beşliler ve on/off yalnızca resmi play-by-play verisinden hesaplanır: beşliler oyuncu değişikliklerinden yeniden kurulur, asla düz box score’lardan değil. Sahada kimin olduğunun net olmadığı bölümler hesaba katılmaz. Bir oyuncunun on/off değeri yalnızca oynadığı maçları sayar. Clutch = 4. çeyreğin veya uzatmanın son 5 dakikası, fark 5 sayı veya daha az. 150 dakikanın ya da 200 hücumun altı küçük örneklem olarak işaretlenir.