Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Thomas Walkup sahadayken takımının Net Rating değeri -17.2; kenardayken +5.6. Fark: -22.8. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 62 | 105 | -17.2 | 107.1 | 124.4 | 67.8 | 53.7% | 51.9% | 36.5% | 17.2% |
| Kenarda | 138 | 251 | +5.6 | 119.4 | 113.9 | 72.6 | 53.5% | 51.5% | 52.5% | 16.3% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Panagiotis Kalaitzakis PanathinaikosKarşılaştır
- Nick Weiler-Babb KızılyıldızKarşılaştır
- Mario Saint-Supery ValenciaKarşılaştır
- Alessandro Pajola PartizanKarşılaştır
- Joel Ayayi ParisKarşılaştır
- Maodo Lo ZalgirisKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
9 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 283 maç, 1882 sayı · kariyer ortalamaları 6.6 sy, 2.7 rib, 4.4 ast, 9.1 PIR · en iyi sezon 2019-20 (12.7 PIR)
Takımlar: Zalgiris (2018-19 – 2020-21) → Olympiakos (2021-22 – 2025-26) → Dubai (2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Zalgiris | 34 | 16.8 | 5.2 | 2.6 | 2.2 | 5.6 |
| 2019-20 | Zalgiris | 28 | 25.8 | 9.6 | 3.6 | 5.5 | 12.7 |
| 2020-21 | Zalgiris | 34 | 24.2 | 8.2 | 3.0 | 4.5 | 10.6 |
| 2021-22 | Olympiakos | 37 | 22.4 | 6.3 | 2.3 | 2.7 | 7.5 |
| 2022-23 | Olympiakos | 41 | 25.1 | 7.3 | 2.8 | 5.6 | 11.5 |
| 2023-24 | Olympiakos | 40 | 26.4 | 7.8 | 3.0 | 4.8 | 9.3 |
| 2024-25 | Olympiakos | 26 | 20.2 | 4.0 | 2.3 | 4.6 | 7.2 |
| 2025-26 | Olympiakos | 37 | 24.0 | 5.3 | 2.6 | 5.7 | 9.5 |
| 2026-27 | Dubai | 6 | – | 2.2 | 1.5 | 2.2 | 1.7 |
| Kariyer | 283 | – | 6.6 | 2.7 | 4.4 | 9.1 |