Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Nick Weiler-Babb sahadayken takımının Net Rating değeri +11.9; kenardayken +11.0. Fark: +1.0.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 185 | 335 | +11.9 | 105.0 | 93.0 | 72.5 | 46.2% | 44.9% | 50.3% | 14.3% |
| Kenarda | 180 | 338 | +11.0 | 123.8 | 112.8 | 75.0 | 58.2% | 50.5% | 50.1% | 16.9% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Alessandro Pajola PartizanKarşılaştır
- Thomas Walkup DubaiKarşılaştır
- Rodions Kurucs BaskoniaKarşılaştır
- Panagiotis Kalaitzakis PanathinaikosKarşılaştır
- Terry Tarpey ParisKarşılaştır
- Maodo Lo ZalgirisKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
7 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 207 maç, 1420 sayı · kariyer ortalamaları 6.9 sy, 3.6 rib, 3.2 ast, 9.0 PIR · en iyi sezon 2024-25 (12.9 PIR)
Takımlar: Bayern Münih (2020-21 – 2024-25) → Anadolu Efes (2025-26) → Kızılyıldız (2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Bayern Münih | 33 | 23.6 | 6.3 | 3.2 | 2.2 | 7.1 |
| 2021-22 | Bayern Münih | 29 | 26.2 | 6.2 | 4.2 | 2.9 | 9.2 |
| 2022-23 | Bayern Münih | 31 | 25.5 | 7.7 | 3.5 | 2.0 | 7.5 |
| 2023-24 | Bayern Münih | 34 | 21.8 | 6.2 | 3.2 | 2.1 | 7.4 |
| 2024-25 | Bayern Münih | 34 | 26.3 | 8.2 | 4.1 | 4.9 | 12.9 |
| 2025-26 | Anadolu Efes | 37 | 28.8 | 7.7 | 3.4 | 4.8 | 11.0 |
| 2026-27 | Kızılyıldız | 9 | – | 2.1 | 3.4 | 4.0 | 4.4 |
| Kariyer | 207 | – | 6.9 | 3.6 | 3.2 | 9.0 |