Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Maodo Lo sahadayken takımının Net Rating değeri +12.1; kenardayken +1.1. Fark: +11.0. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 93 | 173 | +12.1 | 120.7 | 108.6 | 74.4 | 55.0% | 51.0% | 58.5% | 19.6% |
| Kenarda | 187 | 351 | +1.1 | 115.9 | 114.7 | 75.1 | 56.2% | 55.0% | 54.1% | 18.8% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Mario Saint-Supery ValenciaKarşılaştır
- Keaton Wallace Maccabi Tel AvivKarşılaştır
- Davion Mintz DubaiKarşılaştır
- Panagiotis Kalaitzakis PanathinaikosKarşılaştır
- Thomas Walkup DubaiKarşılaştır
- Kyle Allman PartizanKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
10 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 276 maç, 2386 sayı · kariyer ortalamaları 8.6 sy, 1.7 rib, 2.5 ast, 7.5 PIR · en iyi sezon 2021-22 (14.8 PIR)
Takımlar: Bamberger Basketball GmbH (2016-17 – 2017-18) → Bayern Münih (2018-19 – 2019-20) → ALBA Berlin (2020-21 – 2022-23) → Paris (2024-25) → Zalgiris (2025-26 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | Bamberger Basketball GmbH | 26 | 10.9 | 5.3 | 1.2 | 1.2 | 4.0 |
| 2017-18 | Bamberger Basketball GmbH | 30 | 16.7 | 6.9 | 1.4 | 1.8 | 4.1 |
| 2018-19 | Bayern Münih | 29 | 18.3 | 6.7 | 1.5 | 1.9 | 5.7 |
| 2019-20 | Bayern Münih | 28 | 24.3 | 9.0 | 1.9 | 3.3 | 6.1 |
| 2020-21 | ALBA Berlin | 27 | 21.6 | 9.5 | 1.3 | 3.1 | 7.6 |
| 2021-22 | ALBA Berlin | 33 | 24.2 | 13.3 | 2.3 | 3.7 | 14.8 |
| 2022-23 | ALBA Berlin | 26 | 21.9 | 11.6 | 1.7 | 2.9 | 10.6 |
| 2024-25 | Paris | 29 | 17.2 | 10.0 | 1.5 | 2.1 | 8.0 |
| 2025-26 | Zalgiris | 41 | 18.0 | 7.0 | 1.9 | 2.4 | 7.0 |
| 2026-27 | Zalgiris | 7 | – | 3.0 | 1.9 | 2.3 | 1.9 |
| Kariyer | 276 | – | 8.6 | 1.7 | 2.5 | 7.5 |