Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Nikola Milutinov sahadayken takımının Net Rating değeri +7.9; kenardayken +15.1. Fark: -7.2. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 71 | 126 | +7.9 | 110.7 | 102.8 | 70.8 | 47.4% | 48.3% | 57.2% | 16.6% |
| Kenarda | 134 | 251 | +15.1 | 120.3 | 105.2 | 75.2 | 56.5% | 52.9% | 57.6% | 19.5% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Neal Sako ValenciaKarşılaştır
- Johannes Thiemann Bayern MünihKarşılaştır
- Ante Zizic Beşiktaş GAİNKarşılaştır
- Devin Booker Olimpia MilanoKarşılaştır
- Josh Nebo BarcelonaKarşılaştır
- Marcio Santos Maccabi Tel AvivKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
8 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 218 maç, 1861 sayı · kariyer ortalamaları 8.5 sy, 6.1 rib, 1.1 ast, 15.0 PIR · en iyi sezon 2018-19 (20.0 PIR)
Takımlar: Olympiakos (2016-17 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | Olympiakos | 36 | 12.7 | 4.4 | 3.2 | 0.6 | 5.8 |
| 2017-18 | Olympiakos | 29 | 21.7 | 8.8 | 5.7 | 1.0 | 14.0 |
| 2018-19 | Olympiakos | 28 | 26.0 | 11.7 | 7.9 | 1.5 | 20.0 |
| 2019-20 | Olympiakos | 24 | 24.7 | 10.2 | 8.2 | 1.2 | 19.2 |
| 2023-24 | Olympiakos | 27 | 18.1 | 7.8 | 5.6 | 0.9 | 14.3 |
| 2024-25 | Olympiakos | 29 | 19.9 | 8.2 | 5.8 | 0.8 | 14.4 |
| 2025-26 | Olympiakos | 40 | 21.5 | 10.2 | 7.2 | 1.4 | 19.4 |
| 2026-27 | Olympiakos | 5 | – | 3.8 | 6.4 | 1.0 | 10.4 |
| Kariyer | 218 | – | 8.5 | 6.1 | 1.1 | 15.0 |