Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Devin Booker sahadayken takımının Net Rating değeri +1.5; kenardayken -19.6. Fark: +21.1. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 140 | 260 | +1.5 | 113.0 | 111.5 | 74.2 | 52.8% | 56.2% | 55.2% | 21.5% |
| Kenarda | 220 | 399 | -19.6 | 111.4 | 131.0 | 72.6 | 51.8% | 62.4% | 47.0% | 17.1% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Nikola Milutinov OlympiakosKarşılaştır
- Johannes Thiemann Bayern MünihKarşılaştır
- Neal Sako ValenciaKarşılaştır
- Ebuka Izundu KızılyıldızKarşılaştır
- Tornike Shengelia DubaiKarşılaştır
- Tosan Evbuomwan BarcelonaKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
7 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 189 maç, 1808 sayı · kariyer ortalamaları 9.6 sy, 4.3 rib, 1.2 ast, 10.9 PIR · en iyi sezon 2024-25 (16.2 PIR)
Takımlar: BC Khimki (2019-20) → Fenerbahçe Beko (2021-22 – 2022-23) → Bayern Münih (2023-24 – 2024-25) → Olimpia Milano (2025-26 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | BC Khimki | 28 | 22.3 | 11.6 | 4.8 | 1.2 | 13.9 |
| 2021-22 | Fenerbahçe Beko | 29 | 24.3 | 9.1 | 4.4 | 1.6 | 10.9 |
| 2022-23 | Fenerbahçe Beko | 31 | 21.1 | 5.8 | 3.3 | 1.1 | 6.6 |
| 2023-24 | Bayern Münih | 28 | 26.5 | 9.7 | 5.5 | 1.2 | 10.6 |
| 2024-25 | Bayern Münih | 28 | 26.3 | 14.9 | 4.7 | 1.6 | 16.2 |
| 2025-26 | Olimpia Milano | 36 | 20.0 | 8.2 | 3.5 | 0.9 | 9.6 |
| 2026-27 | Olimpia Milano | 9 | – | 6.1 | 3.8 | 1.1 | 6.4 |
| Kariyer | 189 | – | 9.6 | 4.3 | 1.2 | 10.9 |