EuroCup · 8. hafta
Chemnitz – Tofas
18 Kasım Çarşamba 20:00 (Atina saati)
Matchup Center
CHE Chemnitz53%
47%Tofas TOF
Tahmini skor86-85
Fark+1.3
Tahmini toplam sayı170.4
Pace76.5
Model güveniDüşük
Chemnitz 53% kazanma ihtimali | Tahmini skor: 86-85 | Tahmini toplam sayı: 170 | Pace: 76.5 | Model güveni: Düşük
Model mp-1.0 (lightgbm) · son güncelleme 4 Kas 21:30 · ne kadar isabetli
Senaryo simülatörü
…
Takım karşılaştırması
| Chemnitz | Tofas | |
|---|---|---|
| 112.3 65% | Offensive Rating | 114.6 71% |
| 104.0 84% | Defensive Rating | 103.6 87% |
| +8.3 77% | Net Rating | +10.9 87% |
| 77.9 90% | Pace | 77.8 84% |
| 52.0% 42% | eFG% | 54.7% 65% |
| 56.9% 45% | TS% | 59.0% 68% |
| 63.1% 68% | AST% | 49.2% 0% |
| 18.4% 48% | TOV% | 17.8% 65% |
| 34.9% 77% | OREB% | 33.3% 60% |
| 67.9% 58% | DREB% | 67.6% 52% |
| 31.0% 39% | FT rate | 38.4% 87% |
| 3-0 · Net +24.3 | İç saha / deplasman | 2-1 · Net +7.8 |
| GGGGM | Form (5) | GGMGG |
% değeri ligdeki yüzdelik dilimdir (100 = en iyi). Kalın yazılan taraf daha iyidir.
Key matchups
- Savunmaya karşı en skorer oyuncu: Cobe Williams (16.0 sayı) şu DRtg değerine sahip savunmaya karşı: 103.6 (5.) · Bryce Jones (19.3 sayı) şu DRtg değerine sahip savunmaya karşı: 104.0 (6.)
- Ribaund savaşı: Chemnitz OREB% 34.9% karşısında DREB% 67.6% Tofas · Tofas OREB% 33.3% karşısında DREB% 67.9% Chemnitz
- Tempo savaşı: Chemnitz 77.9 – Tofas 77.8 · tahmini 76.5
- Koçlar: Rodrigo Pastore – Massimo Cancellieri
Players to watch
ChemnitzTofas
Tahmini PIR
- Ben Burnham 19.0 PIR
- Nighael Ceaser 13.3 PIR
- Cobe Williams 13.2 PIR
- Stefan Smith 9.3 PIR
- Mateo Seric 9.2 PIR
- Bryce Jones 21.8 PIR
- Shavar Reynolds Jr 15.8 PIR
- Zach Nutall 13.2 PIR
- Tre'Shawn Thurman 13.0 PIR
- Jamuni Mcneace 12.6 PIR
Skorerler
- Cobe Williams 16.0 sayı
- Ben Burnham 14.5 sayı
- Mateo Seric 10.8 sayı
- Stefan Smith 10.0 sayı
- Phlandrous Fleming Jr 9.3 sayı
- Bryce Jones 19.3 sayı
- Zach Nutall 15.0 sayı
- Shavar Reynolds Jr 12.7 sayı
- Tre'Shawn Thurman 10.8 sayı
- Jamuni Mcneace 9.4 sayı
Ribaundçular
- Ben Burnham 6.2 rib
- Nighael Ceaser 5.8 rib
- Urald King 3.8 rib
- Jannis Von Seckendorff 3.0 rib
- Mateo Seric 3.0 rib
- Jamuni Mcneace 6.6 rib
- Tre'Shawn Thurman 4.7 rib
- Sadik Kabaca 4.2 rib
- Terrell Carter Ii 4.2 rib
- Bryce Jones 3.7 rib
Oyun kurucular
- Cobe Williams 4.5 ast
- Phlandrous Fleming Jr 4.0 ast
- Stefan Smith 3.7 ast
- Ben Burnham 1.5 ast
- Nighael Ceaser 1.3 ast
- Bryce Jones 4.3 ast
- Shavar Reynolds Jr 4.0 ast
- Tre'Shawn Thurman 1.5 ast
- Zach Nutall 1.3 ast
- Sadik Kabaca 1.0 ast
Sakatlık takibi
Bilinen eksik yok.
Tarihsel bağlam
| Tarih | Maç | Skor |
|---|---|---|
| 2026-09-29 | Tofas – Chemnitz | 82-69 |
- Bu salonda: Chemnitz 3-0 iç sahada · Tofas 2-1 deplasmanda
- Kısa dinlenmeyle (≤2 gün): Chemnitz 0-0 · Tofas 0-0
- Normal dinlenmeyle: Chemnitz 4-1 · Tofas 4-1
- Bu maç öncesi dinlenme: Chemnitz 10 · Tofas 10 gün
Tahminler istatistiksel tahminlerdir, garantili kupon değildir. Bahis yalnızca yetişkinler içindir (Yunanistan’da 21+, diğer ülkelerde 18+). Sorumlu oyna.