EuroCup 2026-27
LIELietkabelis Panevezys
Grup D · 5. sırada · 3-3 · İç saha 2-2 · Deplasman 1-1
Sıradaki maç · EuroCup
🕒 11 Kasım Çarşamba 18:00 (Atina saati)
Tahmin: 16% kazanma ihtimali · tahmini 90-77
Fikstür ve sonuçlar
Kadro ve ortalamalar
Kaynak: resmi EuroCup istatistikleri. Saatler Yunanistan saatidir (EET).
Team Analytics
Başantrenör: Nenad Canak · Derece: 3-3 · Atılan/yenen sayı: 75.8 / 78.8
Offensive Rating105.226./32 · 19%
Defensive Rating109.412./32 · 65%
Net Rating-4.220./32 · 39%
Pace72.132./32 · 0%
Hücum başına sayı1.0526./32 · 19%
eFG%49.5%26./32 · 19%
TS%53.4%27./32 · 16%
AST%57.0%23./32 · 29%
TOV%19.2%21./32 · 35%
OREB%34.7%9./32 · 74%
DREB%65.3%23./32 · 29%
Ribaund %49.0%21./32 · 35%
Four Factors
Hücum
eFG%49.5% ort. 52.7% · yüzdelik dilim 19
TOV%19.2% ort. 18.6% · yüzdelik dilim 35
OREB%34.7% ort. 32.4% · yüzdelik dilim 74
FT rate33.7% ort. 32.9% · yüzdelik dilim 55
Savunma
Rakip eFG%54.5% ort. 52.8% · yüzdelik dilim 23
Rakip TOV%22.2% ort. 18.5% · yüzdelik dilim 90
Rakip OREB%34.7% ort. 32.3% · yüzdelik dilim 29
Rakip FT oranı29.0% ort. 33.1% · yüzdelik dilim 81
Çubuk, ligdeki yüzdelik dilimi gösterir (100 = en iyi; ortadaki çizgi ortalama). Savunmada daha iyi, rakibin daha düşük bir değeri demektir (top kayıpları hariç).
Güçlü yönler: top kaybı yaptırıyor. Zayıf yönler: zayıf şut isabeti ve kolay şutlara izin veriyor.
Ayrımlar
| Ayrım | Maç | G-M | ORtg | DRtg | Net | Pace | eFG% | TOV% | OREB% | FTr |
|---|
| Toplam | 6 | 3-3 | 105.2 | 109.4 | -4.2 | 72.1 | 49.5% | 19.2% | 34.7% | 33.7% |
| İç saha | 4 | 2-2 | 105.5 | 112.5 | -6.9 | 72.0 | 51.5% | 22.2% | 36.0% | 30.7% |
| Deplasman | 2 | 1-1 | 104.6 | 103.3 | +1.4 | 72.2 | 45.8% | 13.2% | 32.5% | 39.2% |
| Normal sezon | 6 | 3-3 | 105.2 | 109.4 | -4.2 | 72.1 | 49.5% | 19.2% | 34.7% | 33.7% |
| Son 5 | 5 | 2-3 | 105.6 | 111.4 | -5.8 | 72.0 | 49.7% | 19.2% | 35.1% | 35.7% |
Shot chart & scoring zones →
Takımın beşlileri, on/off ve WOWY →
Metodoloji
Hücum sayısı = FGA − OREB + TOV + 0.44·FTA (takım ve rakibin ortalaması). ORtg/DRtg = 100 hücum başına sayı, Net = ORtg − DRtg, Pace = 40 dakikada hücum sayısı. Beşliler ve on/off yalnızca resmi play-by-play verisinden hesaplanır: beşliler oyuncu değişikliklerinden yeniden kurulur, asla düz box score’lardan değil. Sahada kimin olduğunun net olmadığı bölümler hesaba katılmaz. Bir oyuncunun on/off değeri yalnızca oynadığı maçları sayar. Clutch = 4. çeyreğin veya uzatmanın son 5 dakikası, fark 5 sayı veya daha az. 150 dakikanın ya da 200 hücumun altı küçük örneklem olarak işaretlenir.