EuroCup 2026-27
MANKids&Us Manresa
Grup D · 2. sırada · 4-2 · İç saha 2-0 · Deplasman 2-2
Sıradaki maç · EuroCup
🕒 10 Kasım Salı 21:30 (Atina saati)
Tahmin: 67% kazanma ihtimali · tahmini 92-87
Fikstür ve sonuçlar
Kadro ve ortalamalar
Kaynak: resmi EuroCup istatistikleri. Saatler Yunanistan saatidir (EET).
Team Analytics
Başantrenör: Diego Ivan Ocampo Vazquez · Derece: 4-2 · Atılan/yenen sayı: 88.5 / 83.5
Offensive Rating113.711./32 · 68%
Defensive Rating107.310./32 · 71%
Net Rating+6.49./32 · 74%
Pace77.85./32 · 87%
Hücum başına sayı1.1411./32 · 68%
eFG%55.7%8./32 · 77%
TS%59.1%9./32 · 74%
AST%69.3%5./32 · 87%
TOV%19.7%23./32 · 29%
OREB%32.9%15./32 · 55%
DREB%64.6%24./32 · 26%
Ribaund %48.3%25./32 · 23%
Four Factors
Hücum
eFG%55.7% ort. 52.7% · yüzdelik dilim 77
TOV%19.7% ort. 18.6% · yüzdelik dilim 29
OREB%32.9% ort. 32.4% · yüzdelik dilim 55
FT rate31.1% ort. 32.9% · yüzdelik dilim 45
Savunma
Rakip eFG%54.2% ort. 52.8% · yüzdelik dilim 29
Rakip TOV%22.5% ort. 18.5% · yüzdelik dilim 94
Rakip OREB%35.4% ort. 32.3% · yüzdelik dilim 26
Rakip FT oranı30.4% ort. 33.1% · yüzdelik dilim 71
Çubuk, ligdeki yüzdelik dilimi gösterir (100 = en iyi; ortadaki çizgi ortalama). Savunmada daha iyi, rakibin daha düşük bir değeri demektir (top kayıpları hariç).
Güçlü yönler: top kaybı yaptırıyor ve isabetli şut.
Ayrımlar
| Ayrım | Maç | G-M | ORtg | DRtg | Net | Pace | eFG% | TOV% | OREB% | FTr |
|---|
| Toplam | 6 | 4-2 | 113.7 | 107.3 | +6.4 | 77.8 | 55.7% | 19.7% | 32.9% | 31.1% |
| İç saha | 2 | 2-0 | 125.1 | 105.9 | +19.1 | 83.6 | 63.6% | 19.1% | 33.3% | 34.6% |
| Deplasman | 4 | 2-2 | 107.3 | 108.0 | -0.7 | 75.0 | 51.5% | 20.0% | 32.7% | 29.3% |
| Normal sezon | 6 | 4-2 | 113.7 | 107.3 | +6.4 | 77.8 | 55.7% | 19.7% | 32.9% | 31.1% |
| Son 5 | 5 | 4-1 | 116.6 | 105.1 | +11.6 | 77.7 | 57.8% | 20.9% | 35.3% | 29.3% |
Shot chart & scoring zones →
Takımın beşlileri, on/off ve WOWY →
Metodoloji
Hücum sayısı = FGA − OREB + TOV + 0.44·FTA (takım ve rakibin ortalaması). ORtg/DRtg = 100 hücum başına sayı, Net = ORtg − DRtg, Pace = 40 dakikada hücum sayısı. Beşliler ve on/off yalnızca resmi play-by-play verisinden hesaplanır: beşliler oyuncu değişikliklerinden yeniden kurulur, asla düz box score’lardan değil. Sahada kimin olduğunun net olmadığı bölümler hesaba katılmaz. Bir oyuncunun on/off değeri yalnızca oynadığı maçları sayar. Clutch = 4. çeyreğin veya uzatmanın son 5 dakikası, fark 5 sayı veya daha az. 150 dakikanın ya da 200 hücumun altı küçük örneklem olarak işaretlenir.