Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Sertac Sanli sahadayken takımının Net Rating değeri +9.0; kenardayken +3.0. Fark: +6.0. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 96 | 179 | +9.0 | 115.3 | 106.4 | 74.3 | 51.2% | 50.3% | 44.6% | 11.8% |
| Kenarda | 264 | 470 | +3.0 | 109.2 | 106.2 | 71.2 | 52.2% | 47.8% | 52.5% | 19.8% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Gonzalo Corbalan ValenciaKarşılaştır
- Nathan Sestina ASVELKarşılaştır
- Davis Bertans DubaiKarşılaştır
- Davion Mintz DubaiKarşılaştır
- David Kramer KızılyıldızKarşılaştır
- Arijan Lakic PartizanKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
7 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 200 maç, 1223 sayı · kariyer ortalamaları 6.1 sy, 2.5 rib, 0.6 ast, 5.2 PIR · en iyi sezon 2020-21 (7.3 PIR)
Takımlar: Anadolu Efes (2019-20 – 2020-21) → Barcelona (2021-22 – 2022-23) → Fenerbahçe Beko (2023-24 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Anadolu Efes | 21 | 11.7 | 7.0 | 2.2 | 0.3 | 6.2 |
| 2020-21 | Anadolu Efes | 34 | 14.2 | 7.8 | 2.2 | 0.6 | 7.3 |
| 2021-22 | Barcelona | 32 | 15.1 | 6.5 | 3.3 | 0.7 | 5.4 |
| 2022-23 | Barcelona | 36 | 17.2 | 6.2 | 3.1 | 1.0 | 5.1 |
| 2023-24 | Fenerbahçe Beko | 35 | 12.2 | 4.7 | 2.0 | 0.5 | 3.3 |
| 2024-25 | Fenerbahçe Beko | 33 | 13.1 | 5.5 | 2.4 | 0.7 | 5.3 |
| 2026-27 | Fenerbahçe Beko | 9 | – | 3.8 | 1.8 | 0.2 | 1.9 |
| Kariyer | 200 | – | 6.1 | 2.5 | 0.6 | 5.2 |