Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Ognjen Dobric sahadayken takımının Net Rating değeri +25.6; kenardayken +9.1. Fark: +16.5. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 84 | 156 | +25.6 | 110.1 | 84.5 | 74.4 | 48.7% | 36.4% | 53.6% | 14.7% |
| Kenarda | 236 | 441 | +9.1 | 116.9 | 107.8 | 74.8 | 54.3% | 50.8% | 49.1% | 15.4% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Nathan Sestina ASVELKarşılaştır
- Justinian Jessup Bayern MünihKarşılaştır
- Davis Bertans DubaiKarşılaştır
- Dustin Sleva ZalgirisKarşılaştır
- Gonzalo Corbalan ValenciaKarşılaştır
- Gabriele Procida Real MadridKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
9 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 228 maç, 1532 sayı · kariyer ortalamaları 6.7 sy, 1.9 rib, 0.8 ast, 5.7 PIR · en iyi sezon 2022-23 (8.1 PIR)
Takımlar: Kızılyıldız (2017-18 – 2022-23) → Virtus Bologna (2023-24) → Kızılyıldız (2024-25 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | Kızılyıldız | 26 | 15.2 | 6.5 | 2.3 | 0.4 | 6.1 |
| 2019-20 | Kızılyıldız | 22 | 14.6 | 5.1 | 1.7 | 0.9 | 5.3 |
| 2020-21 | Kızılyıldız | 32 | 18.6 | 8.2 | 2.0 | 0.8 | 7.0 |
| 2021-22 | Kızılyıldız | 29 | 22.6 | 10.3 | 1.9 | 1.3 | 7.3 |
| 2022-23 | Kızılyıldız | 31 | 23.7 | 9.9 | 2.5 | 1.6 | 8.1 |
| 2023-24 | Virtus Bologna | 28 | 13.4 | 4.7 | 1.6 | 0.6 | 4.4 |
| 2024-25 | Kızılyıldız | 27 | 11.1 | 3.5 | 1.1 | 0.4 | 2.3 |
| 2025-26 | Kızılyıldız | 25 | 12.5 | 5.0 | 1.8 | 0.3 | 4.5 |
| 2026-27 | Kızılyıldız | 8 | – | 4.0 | 2.4 | 0.6 | 4.3 |
| Kariyer | 228 | – | 6.7 | 1.9 | 0.8 | 5.7 |