Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Luca Vildoza sahadayken takımının Net Rating değeri -7.0; kenardayken -2.8. Fark: -4.3.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 160 | 298 | -7.0 | 104.7 | 111.8 | 74.3 | 51.2% | 54.6% | 50.0% | 16.8% |
| Kenarda | 165 | 287 | -2.8 | 105.1 | 107.9 | 69.8 | 48.1% | 49.6% | 47.2% | 12.5% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Tremont Waters ASVELKarşılaştır
- Darius Thompson Olimpia MilanoKarşılaştır
- Rj Cole Olimpia MilanoKarşılaştır
- Miles Norris Bayern MünihKarşılaştır
- Tyson Carter KızılyıldızKarşılaştır
- Alessandro Pajola PartizanKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
9 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 236 maç, 1850 sayı · kariyer ortalamaları 7.8 sy, 1.9 rib, 3.2 ast, 8.1 PIR · en iyi sezon 2022-23 (12.2 PIR)
Takımlar: Baskonia (2017-18 – 2020-21) → Kızılyıldız (2022-23) → Panathinaikos (2023-24) → Olympiakos (2024-25) → Virtus Bologna (2025-26) → Partizan (2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | Baskonia | 24 | 13.2 | 4.5 | 1.2 | 2.0 | 3.9 |
| 2018-19 | Baskonia | 34 | 22.5 | 9.1 | 2.3 | 3.8 | 9.6 |
| 2019-20 | Baskonia | 16 | 23.1 | 7.1 | 1.9 | 3.2 | 6.9 |
| 2020-21 | Baskonia | 32 | 25.2 | 10.2 | 2.0 | 3.5 | 10.2 |
| 2022-23 | Kızılyıldız | 29 | 24.2 | 12.6 | 2.5 | 3.9 | 12.2 |
| 2023-24 | Panathinaikos | 28 | 14.9 | 5.7 | 1.5 | 1.5 | 4.6 |
| 2024-25 | Olympiakos | 33 | 17.7 | 4.8 | 1.5 | 2.7 | 5.2 |
| 2025-26 | Virtus Bologna | 31 | 21.3 | 7.6 | 2.2 | 4.4 | 9.9 |
| 2026-27 | Partizan | 9 | – | 8.2 | 1.7 | 2.7 | 10.2 |
| Kariyer | 236 | – | 7.8 | 1.9 | 3.2 | 8.1 |