Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Kostas Papanikolaou sahadayken takımının Net Rating değeri +0.4; kenardayken +15.0. Fark: -14.7.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 157 | 285 | +0.4 | 112.0 | 111.7 | 72.3 | 53.8% | 55.6% | 54.9% | 18.3% |
| Kenarda | 213 | 400 | +15.0 | 124.1 | 109.1 | 75.2 | 57.7% | 51.5% | 51.8% | 17.3% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Myles Cale ASVELKarşılaştır
- Jeremy Morgan ParisKarşılaştır
- Isaac Bonga PanathinaikosKarşılaştır
- Terry Tarpey ParisKarşılaştır
- Darius Thompson Olimpia MilanoKarşılaştır
- Miles Norris Bayern MünihKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
10 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 317 maç, 2138 sayı · kariyer ortalamaları 6.7 sy, 3.4 rib, 1.8 ast, 7.9 PIR · en iyi sezon 2017-18 (11.2 PIR)
Takımlar: Olympiakos (2016-17 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | Olympiakos | 37 | 23.3 | 8.1 | 4.8 | 1.5 | 9.7 |
| 2017-18 | Olympiakos | 28 | 24.1 | 8.3 | 4.3 | 2.1 | 11.2 |
| 2018-19 | Olympiakos | 30 | 23.4 | 6.9 | 3.9 | 1.6 | 8.1 |
| 2019-20 | Olympiakos | 26 | 23.9 | 8.5 | 3.6 | 1.5 | 9.4 |
| 2021-22 | Olympiakos | 37 | 23.4 | 6.6 | 3.0 | 1.6 | 6.6 |
| 2022-23 | Olympiakos | 38 | 25.3 | 8.7 | 3.8 | 1.9 | 10.3 |
| 2023-24 | Olympiakos | 38 | 25.1 | 7.4 | 3.6 | 2.7 | 9.3 |
| 2024-25 | Olympiakos | 38 | 18.8 | 4.8 | 2.8 | 2.1 | 6.2 |
| 2025-26 | Olympiakos | 36 | 14.3 | 2.9 | 1.8 | 1.6 | 2.3 |
| 2026-27 | Olympiakos | 9 | – | 3.9 | 2.3 | 1.1 | 4.7 |
| Kariyer | 317 | – | 6.7 | 3.4 | 1.8 | 7.9 |