Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Konstantinos Mitoglou sahadayken takımının Net Rating değeri +12.4; kenardayken +14.3. Fark: -1.9. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 102 | 185 | +12.4 | 111.2 | 98.8 | 73.0 | 55.3% | 50.0% | 51.2% | 18.9% |
| Kenarda | 218 | 406 | +14.3 | 117.0 | 102.7 | 74.3 | 55.5% | 49.3% | 53.0% | 18.2% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Marcio Santos Maccabi Tel AvivKarşılaştır
- Jasiel Rivero ValenciaKarşılaştır
- Ante Zizic Beşiktaş GAİNKarşılaştır
- Neal Sako ValenciaKarşılaştır
- Tonye Jekiri PartizanKarşılaştır
- Nathan Reuvers ValenciaKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
7 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 205 maç, 1455 sayı · kariyer ortalamaları 7.1 sy, 4.0 rib, 0.6 ast, 8.1 PIR · en iyi sezon 2023-24 (13.4 PIR)
Takımlar: Panathinaikos (2018-19 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Panathinaikos | 27 | 13.8 | 4.2 | 3.0 | 0.3 | 4.0 |
| 2019-20 | Panathinaikos | 28 | 13.9 | 5.8 | 3.7 | 0.5 | 7.2 |
| 2020-21 | Panathinaikos | 34 | 20.3 | 9.3 | 5.4 | 0.9 | 11.3 |
| 2023-24 | Panathinaikos | 38 | 28.2 | 11.3 | 6.2 | 0.9 | 13.4 |
| 2024-25 | Panathinaikos | 39 | 16.1 | 6.0 | 2.9 | 0.6 | 5.6 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 31 | 12.9 | 4.8 | 2.8 | 0.5 | 5.4 |
| 2026-27 | Panathinaikos | 8 | – | 6.4 | 3.3 | 0.5 | 7.9 |
| Kariyer | 205 | – | 7.1 | 4.0 | 0.6 | 8.1 |