Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Jordan Loyd sahadayken takımının Net Rating değeri -7.5; kenardayken +2.6. Fark: -10.0.
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 221 | 414 | -7.5 | 108.5 | 115.9 | 74.9 | 52.6% | 55.7% | 49.1% | 18.6% |
| Kenarda | 139 | 274 | +2.6 | 110.5 | 108.0 | 79.0 | 52.5% | 54.9% | 47.6% | 17.9% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Andreas Obst Bayern MünihKarşılaştır
- Devon Hall Olimpia MilanoKarşılaştır
- Vasilije Micic Hapoel Tel AvivKarşılaştır
- Trent Frazier Virtus BolognaKarşılaştır
- Joel Parra BarcelonaKarşılaştır
- Iffe Lundberg Maccabi Tel AvivKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
7 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 182 maç, 2226 sayı · kariyer ortalamaları 12.2 sy, 2.9 rib, 2.5 ast, 12.0 PIR · en iyi sezon 2020-21 (16.5 PIR)
Takımlar: Valencia (2019-20) → Kızılyıldız (2020-21) → Zenit St Petersburg (2021-22) → AS Monaco (2022-23) → AS Monaco;Maccabi Rapyd Tel Aviv (2024-25) → Anadolu Efes (2025-26 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Valencia | 18 | 21.9 | 11.1 | 1.9 | 2.4 | 8.8 |
| 2020-21 | Kızılyıldız | 29 | 27.3 | 17.3 | 3.6 | 3.2 | 16.5 |
| 2021-22 | Zenit St Petersburg | 23 | 27.2 | 13.2 | 4.0 | 3.9 | 14.4 |
| 2022-23 | AS Monaco | 34 | 25.3 | 12.3 | 2.4 | 2.7 | 13.4 |
| 2024-25 | AS Monaco;Maccabi Rapyd Tel Aviv | 35 | 21.2 | 9.4 | 2.9 | 1.7 | 9.0 |
| 2025-26 | Anadolu Efes | 34 | 23.5 | 11.4 | 2.5 | 1.9 | 10.8 |
| 2026-27 | Anadolu Efes | 9 | – | 9.6 | 3.2 | 2.3 | 9.0 |
| Kariyer | 182 | – | 12.2 | 2.9 | 2.5 | 12.0 |