Sezon ortalamaları
İsabet
Her şut türünde isabet / deneme ve yüzde
Maç maç
Her maçta sayı (sütunlar) ve PIR (çizgi)
Maçlar
Forma giydiği tüm normal sezon maçları
Termometre
Lig sıralaması
Her kategorinin yanında, o kategorinin lideri.
Ayrıntılar
Maç durumuna göre ortalamalar
Takım arkadaşları
PIR’a göre sıralı. Profil için dokun
On/Off
Alberto Abalde sahadayken takımının Net Rating değeri +25.9; kenardayken +0.6. Fark: +25.3. küçük örneklem
| Dk | Hüc | Net | ORtg | DRtg | Pace | eFG% | Rakip eFG% | REB% | TOV% | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sahada | 143 | 282 | +25.9 | 140.4 | 114.5 | 78.9 | 62.1% | 52.7% | 53.1% | 12.4% |
| Kenarda | 177 | 346 | +0.6 | 113.5 | 112.9 | 78.3 | 54.7% | 53.0% | 54.4% | 19.1% |
Benzer oyuncular
Usage, PIR/dk, TS%, asist, ribaund, dakika ve savunmaya göre
- Ish Wainright Hapoel Tel AvivKarşılaştır
- Dustin Sleva ZalgirisKarşılaştır
- Sebastian Herrera ParisKarşılaştır
- Dylan Osetkowski ValenciaKarşılaştır
- Davis Bertans DubaiKarşılaştır
- Gabriele Procida Real MadridKarşılaştır
EuroLeague kariyeri
9 sezon · maç başına ortalamalar
Toplam: 255 maç, 1458 sayı · kariyer ortalamaları 5.7 sy, 2.4 rib, 1.6 ast, 5.9 PIR · en iyi sezon 2019-20 (8.9 PIR)
Takımlar: Valencia (2017-18 – 2019-20) → Real Madrid (2020-21 – 2026-27)
| Sezon | Takım | Maç | Dk | Sayı | Rib | Ast | PIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | Valencia | 25 | 19.1 | 7.6 | 2.1 | 1.7 | 6.9 |
| 2019-20 | Valencia | 23 | 21.7 | 7.8 | 4.0 | 1.7 | 8.9 |
| 2020-21 | Real Madrid | 39 | 19.5 | 7.2 | 2.7 | 2.3 | 8.3 |
| 2021-22 | Real Madrid | 30 | 18.8 | 6.0 | 3.0 | 1.5 | 5.4 |
| 2022-23 | Real Madrid | 24 | 14.4 | 2.6 | 2.1 | 1.6 | 2.9 |
| 2023-24 | Real Madrid | 24 | 12.8 | 3.6 | 1.9 | 0.7 | 4.0 |
| 2024-25 | Real Madrid | 39 | 18.9 | 5.9 | 2.4 | 1.7 | 6.6 |
| 2025-26 | Real Madrid | 42 | 15.6 | 4.6 | 1.6 | 1.3 | 3.8 |
| 2026-27 | Real Madrid | 9 | – | 6.2 | 2.3 | 1.4 | 6.7 |
| Kariyer | 255 | – | 5.7 | 2.4 | 1.6 | 5.9 |